Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 września 2014

Kolizja na 11 listopada. Kierowca pijany

Kolizja na 11 listopada. Kierowca pijany
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

23 września na ulicy 11 listopada doszło do kolizji. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, bo jak się okazało był pijany, a dodatkowo nie miał uprawień do kierowania pojazdem.

We wtorek na policję zadzwonił mężczyzna, który twierdził, że był świadkiem kolizji. Według jego relacji, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

- Sprawca zdarzenia wjechał na chodnik i uderzył w ogrodzenie posesji, po czym odjechał. Podejrzewając, że kierowca alfa romeo może być pod wpływem alkoholu, zgłaszający postanowił jechać za nim, jednak stracił go z pola widzenia w rejonie skrzyżowania Karola Miarki z ulicą Ogrodową - informuje policja.

Patrol policyjny po krótkim czasie znalazł kierowcę alfy romeo. Okazał się nim 24-letni jastrzębianin. Po badaniu alkomatem wyszło na jaw, że ma w organizmie ponad promil alkoholu. Dodatkowo nie posiada uprawień do jazdy.

Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gąbka jr25.09.2014 11:09

Chodnikiem mogła iść matka z dzieckiem...
Jak długo sędziny i sędziowie będą pobłażliwi dla potencjalnych morderców.

Nieuchronna kara, pokrycie kosztów, prace społeczne. Po co miasto wydaje kasę na koszenie, zamiatanie itp. Przecież mamy armię kandydatów do odsłużenia społeczeństwu i odkupienia win.

Ech25.09.2014 10:06

Ja bym mu i wszystkim pijanym kierowcą na miejscu dał kulkę w głowę!
Co dają zakazy prowadzenia? NIC! Kulka na miejscu rozwiąże problem na zawsze!

Tomasz25.09.2014 8:14

Dla pijących i jeżdżących na podwójnym gazie...Powinny zostać stworzone więzienia, więzienia pracy dla społeczeństwa, każda złotówka zarobiona przez nich powinna zostać przekazana na rzecz osób pokrzywdzonych przez podobnych jemu.... I nie powinno być wyroków w zawieszeniu, tylko maksymalny wymiar kary.

see25.09.2014 7:05

zamiast więzienia, tak jak kiedyś było prace społeczne na rzecz miasta szkoły ludności. sprzątanie chodników i co kolwiek ale koło miejsca zamieszkania. Niech sąsiedzi widzą. Tak przez 2 lata. dzień dzień po 4 godziny. potem do domu. Niech rodzina go utrzymuje.

Zdegustowany24.09.2014 20:30

Co to dwa lata więzienia. Przecież można dostać je w zawieszeniu z powodu niskiej szkodliwości społecznej. Jeśli kierowca jest idiotą to wszyscy go będą bronić zamiast "skrócić o głowę".

Gość24.09.2014 19:03

Też jestem za tym, żeby w przypadkach łamania prawa "kapować". Ludzie nie bójcie się. Możecie komuś uratować życie.

H2o24.09.2014 12:46

Doszło do tego zdarzenia bo sąsiedzi tego kierowcy nie reagowali. Wiedzieli ze nie ma prawka wiedzieli ze jeździ pod wpływem ale nie powiadomili policji. Nie raz ktoś siedzi w barze pije alkohol a potem wsiada za kierownicę. ludzie to widzą i nic nie robią. Bo w Polsce to kapowanie, a powinno być obywatelskim obowiązkiem. I tak jak widzac wypadek nie udzielimy pomocy zostaniemy za to ukarani tak powinno być w przypadku jak nie powiadomimy odpowiednich organów o jadącym pijanym