Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 września 2014

Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki

  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
Więcej zdjęć:
fot. Zarząd Osiedla Pionierów

Zarząd Osiedla Pionierów apeluje do władz miasta o interwencję w sprawie złego stanu osiedla. Dziurawe chodniki i opuszczone budynki to tylko część tego, co można tam zobaczyć.

- Corocznie przedstawialiśmy wskazane tematy Prezydentowi miasta oraz radnym z naszego osiedla (…) Niestety nasze kompetencje kończą się na etapie interwencji i pisemnych wniosków - piszą na swoim fanpage'u członkowie zarządu osiedla Pionierów.

24 września Bolesław Lepczyński i Tomasz Czarnota udokumentowali w formie zdjęć stan osiedla. Na zdjęciach można znaleźć dziurawe i wyszczerbione chodniki oraz… chatkę Bin Ladena. Jednym z opuszczonych budynków jest Zespół Szkół nr 7 na ulicy Kaszubskiej.

- Krąży już wersja, że zamieni się (kiedyś) w Dom Solidarności. Na stronie internetowej Urzędu miasta możemy już nawet zobaczyć wizualizacje... Ale czy przed ostatnimi wyborami do samorządu nie mogliśmy oglądać wizualizacji OWN i Targowiska miejskiego? Nie damy się nabrać po raz trzeci na komputerowe triki - pisze zarząd.

Zarząd uważa, że miast nie troszczy się o ich mieszkańców, mimo, że osiedle Pionierów jest największym osiedlem w mieście.

- Tragicznie zmasakrowany chodnik, który pamięta chyba jeszcze pierwszych budowniczych tego miasta - tak mówi zarząd osiedla na temat chodnika na ulicy Pomorskiej.

Zobacz zdjęcia i pełny tekst na Facebooku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiana warty na osiedlu Pionierów Zmiana warty na osiedlu Pionierów

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
lubie to 08.03.2018 12:23

gdzie ten budynek jest

Gość12.10.2014 22:54

Zmienimy prezydenta to i zmieni się osiedle. Proste jak budowa krawężnika.

moja10.10.2014 23:07

tylko SLD zmieni Nasze osiedle! Wierzę w tych młodych ludzi!!!

garażowicz28.09.2014 21:05

czy przypadkiem ta ładna pani radna to czasami nie mieszka na Pomorskiej? Kaj pani jest pani radna?

basta28.09.2014 20:31

Cała władza do wymiany!!!!

Obiektywny28.09.2014 11:27

No to musimy ruszyć cztery litery i iść zagłosować,a nie tylko pisać co nam się podoba czy nie jest fajna kandydatka i ja na nią głosować będę życzę pani Hetman by ich wyrzuciła z UM

Gość27.09.2014 23:48

na Bziu wcale nie lepiej, chodników nie ma przy wielu drogach, a przekracza się granicę z Pielgrzymowicami i nagle się pojawiają.

Pokaż wszystkie opinie (29)