Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
25 września 2014

Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki

  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
  • Os. Pionierów: zaniedbane budynki i chodniki
Więcej zdjęć:
fot. Zarząd Osiedla Pionierów

Zarząd Osiedla Pionierów apeluje do władz miasta o interwencję w sprawie złego stanu osiedla. Dziurawe chodniki i opuszczone budynki to tylko część tego, co można tam zobaczyć.

- Corocznie przedstawialiśmy wskazane tematy Prezydentowi miasta oraz radnym z naszego osiedla (…) Niestety nasze kompetencje kończą się na etapie interwencji i pisemnych wniosków - piszą na swoim fanpage'u członkowie zarządu osiedla Pionierów.

24 września Bolesław Lepczyński i Tomasz Czarnota udokumentowali w formie zdjęć stan osiedla. Na zdjęciach można znaleźć dziurawe i wyszczerbione chodniki oraz… chatkę Bin Ladena. Jednym z opuszczonych budynków jest Zespół Szkół nr 7 na ulicy Kaszubskiej.

- Krąży już wersja, że zamieni się (kiedyś) w Dom Solidarności. Na stronie internetowej Urzędu miasta możemy już nawet zobaczyć wizualizacje... Ale czy przed ostatnimi wyborami do samorządu nie mogliśmy oglądać wizualizacji OWN i Targowiska miejskiego? Nie damy się nabrać po raz trzeci na komputerowe triki - pisze zarząd.

Zarząd uważa, że miast nie troszczy się o ich mieszkańców, mimo, że osiedle Pionierów jest największym osiedlem w mieście.

- Tragicznie zmasakrowany chodnik, który pamięta chyba jeszcze pierwszych budowniczych tego miasta - tak mówi zarząd osiedla na temat chodnika na ulicy Pomorskiej.

Zobacz zdjęcia i pełny tekst na Facebooku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Lokatorzy zostali w nocy uwięzieni w windzie Lokatorzy zostali w nocy uwięzieni w windzie

Wyremontowano chodniki. Ulica Partyzantów jak nowa Wyremontowano chodniki. Ulica Partyzantów jak nowa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
lubie to 08.03.2018 12:23

gdzie ten budynek jest

Gość12.10.2014 22:54

Zmienimy prezydenta to i zmieni się osiedle. Proste jak budowa krawężnika.

moja10.10.2014 23:07

tylko SLD zmieni Nasze osiedle! Wierzę w tych młodych ludzi!!!

garażowicz28.09.2014 21:05

czy przypadkiem ta ładna pani radna to czasami nie mieszka na Pomorskiej? Kaj pani jest pani radna?

basta28.09.2014 20:31

Cała władza do wymiany!!!!

Obiektywny28.09.2014 11:27

No to musimy ruszyć cztery litery i iść zagłosować,a nie tylko pisać co nam się podoba czy nie jest fajna kandydatka i ja na nią głosować będę życzę pani Hetman by ich wyrzuciła z UM

Gość27.09.2014 23:48

na Bziu wcale nie lepiej, chodników nie ma przy wielu drogach, a przekracza się granicę z Pielgrzymowicami i nagle się pojawiają.

Pokaż wszystkie opinie (29)