Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
26 września 2014

Znęcał się nad matką. Teraz mogą go zamknąć

Znęcał się nad matką. Teraz mogą go zamknąć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna zamknął w mieszkaniu swoją matkę i groził, że ją zabije. Okazało się, że w przeszłości niejednokrotnie dochodziło do podobnych incydentów. Dalszy los wyrodnego syna leży w rękach sądu.

W czwartek po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z jastrzębskich mieszkań. Sprawcą awantury okazał się 23-latek, który zamknął się ze swoją matką w mieszkaniu i groził jej pozbawieniem życia.

- Wystraszona kobieta zdołała wyrzucić przez okno klucze z mieszkania, umożliwiając mundurowym wejście do środka. Policjanci szybko obezwładnili i zatrzymali agresora - informuje policja.

W rozmowie z 64-latką ustalono, że nie po raz pierwszy doszło do takiej sytuacji, a syn znęca się nad nią psychicznie od około 2 lat.

23-letni jastrzębiain trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze piątek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut. Za popełnione przestępstwo młodemu mężczyźnie grozi kara 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość29.09.2014 12:05

Od przyszłego roku JSW zabiera emerytom deputat węglowy, to również podpada pod znęcanie się nad starszymi.

ech28.09.2014 21:18

ona pewnie też się nad nim znęcała, gdy był mały, w przyrodzie nic nie ginie, mamcia dręczy syńcia, to potem syńcio dręczy mamcię, taka kolej rzeczy....

Doradca28.09.2014 9:57

Jeśli go jeszcze nie spałowali to powinni to zrobić. Tak na dzień dobry. A potem wsadzić go do pudła z bandytami. Oni nie lubią takich, co nie kochają swej matki.

mama28.09.2014 9:48

pewnie mu psycha siadła po narkotykach

Hania28.09.2014 8:54

Tak to jest jak mamusia rozpuści synka.

Gość27.09.2014 10:43

idiota

http://www.youtube.com/watch?v=ataVqrKSt0E