Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 września 2014

Znęcał się nad matką. Teraz mogą go zamknąć

Znęcał się nad matką. Teraz mogą go zamknąć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Mężczyzna zamknął w mieszkaniu swoją matkę i groził, że ją zabije. Okazało się, że w przeszłości niejednokrotnie dochodziło do podobnych incydentów. Dalszy los wyrodnego syna leży w rękach sądu.

W czwartek po południu policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z jastrzębskich mieszkań. Sprawcą awantury okazał się 23-latek, który zamknął się ze swoją matką w mieszkaniu i groził jej pozbawieniem życia.

- Wystraszona kobieta zdołała wyrzucić przez okno klucze z mieszkania, umożliwiając mundurowym wejście do środka. Policjanci szybko obezwładnili i zatrzymali agresora - informuje policja.

W rozmowie z 64-latką ustalono, że nie po raz pierwszy doszło do takiej sytuacji, a syn znęca się nad nią psychicznie od około 2 lat.

23-letni jastrzębiain trafił do policyjnego aresztu. Jeszcze piątek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut. Za popełnione przestępstwo młodemu mężczyźnie grozi kara 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość29.09.2014 12:05

Od przyszłego roku JSW zabiera emerytom deputat węglowy, to również podpada pod znęcanie się nad starszymi.

ech28.09.2014 21:18

ona pewnie też się nad nim znęcała, gdy był mały, w przyrodzie nic nie ginie, mamcia dręczy syńcia, to potem syńcio dręczy mamcię, taka kolej rzeczy....

Doradca28.09.2014 9:57

Jeśli go jeszcze nie spałowali to powinni to zrobić. Tak na dzień dobry. A potem wsadzić go do pudła z bandytami. Oni nie lubią takich, co nie kochają swej matki.

mama28.09.2014 9:48

pewnie mu psycha siadła po narkotykach

Hania28.09.2014 8:54

Tak to jest jak mamusia rozpuści synka.

Gość27.09.2014 10:43

idiota

http://www.youtube.com/watch?v=ataVqrKSt0E