Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
29 września 2014

Jazdę zakończył w rowie. Miał prawie 2 promile

Jazdę zakończył w rowie. Miał prawie 2 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

28 września doszło do wypadku na ulicy Pieszej. Kierowca wjechał do rowu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Szybko trafił w ręce policjantów. Okazało się, że był pijany.

Do kolizji doszło w niedzielę wieczorem. Z relacji świadków wynikało, że kierowca fiata stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu. Później wyszedł z auta i pieszo oddalił się z miejsca wypadku.

- Dzięki podanemu rysopisowi oraz kierunku, w którym się udał, kierowca szybko trafił w ręce mundurowych. Okazało się, że 58-letni jastrzębianin był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie niespełna 2 promile - informuje policja.

Ponadto mężczyzna nie miał przy sobie ubezpieczenia OC. Jeśli okaże się, że w ogóle go nie wykupił, grozi mu wysoka kara pieniężna. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 58-latek może trafić do więzienia na 2 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
xyz01.10.2014 11:37

Ale fake, przy tej ulicy nie ma ani metra rowu. xd

SJZ6729.09.2014 19:19

Hmmm, to się nie mogło dobrze skończyć gdy się autem jeździ po ulicy Pieszej. {Później wyszedł z auta i pieszo oddalił się z miejsca wypadku}-można?