Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
29 września 2014

Jazdę zakończył w rowie. Miał prawie 2 promile

Jazdę zakończył w rowie. Miał prawie 2 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

28 września doszło do wypadku na ulicy Pieszej. Kierowca wjechał do rowu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Szybko trafił w ręce policjantów. Okazało się, że był pijany.

Do kolizji doszło w niedzielę wieczorem. Z relacji świadków wynikało, że kierowca fiata stracił panowanie nad kierownicą i wjechał do rowu. Później wyszedł z auta i pieszo oddalił się z miejsca wypadku.

- Dzięki podanemu rysopisowi oraz kierunku, w którym się udał, kierowca szybko trafił w ręce mundurowych. Okazało się, że 58-letni jastrzębianin był pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie niespełna 2 promile - informuje policja.

Ponadto mężczyzna nie miał przy sobie ubezpieczenia OC. Jeśli okaże się, że w ogóle go nie wykupił, grozi mu wysoka kara pieniężna. Za jazdę w stanie nietrzeźwości 58-latek może trafić do więzienia na 2 lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus zderzył się z samochodem osobowym Autobus zderzył się z samochodem osobowym

Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko Kolejny pieszy pod kołami samochodu - ranne dziecko

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
xyz01.10.2014 11:37

Ale fake, przy tej ulicy nie ma ani metra rowu. xd

SJZ6729.09.2014 19:19

Hmmm, to się nie mogło dobrze skończyć gdy się autem jeździ po ulicy Pieszej. {Później wyszedł z auta i pieszo oddalił się z miejsca wypadku}-można?