Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
30 września 2014

Hetman: Stworzę darmową komunikację miejską

Hetman: Stworzę darmową komunikację miejską
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek Anna Hetman, kandydatka na prezydenta miasta z ramienia PO, zaprezentowała założenia programu wyborczego. Jednym z pierwszych ujawnionych planów jest wprowadzenie darmowej komunikacji.

Konferencja prasowa kandydatki PO odbyła się w poniedziałek w Domu Zdrojowym. Anna Hetman ujawniła na niej część swojego programu. Jednym z punktów jest wprowadzenie bezpłatnej komunikacji miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Jak zapewniła kandydatka, przeprowadzona została analiza, która potwierdziła, że taki plan jest realny.

- Żory już mają darmową komunikację. Jastrzębianie też zasługują na takie rozwiązanie, a miasto na nie stać - powiedziała kandydatka na prezydenta.

W swoim wystąpieniu Anna Hetman podkreślała, że chce swoje decyzje konsultować z mieszkańcami, by również oni uczestniczyli w procesie decyzyjnym.

Kandydatka na prezydenta ujawniła też swoje hasło wyborcze: Jastrzębie. Twórzmy je razem. Nawiązała też do granatowych plakatów, które od jakiegoś czasu pojawiły się w Jastrzębiu. Widniał na nich napis "Mocna figura", a obok umieszczona została figura szachowa. Na konferencji pojawiła się zmieniona wersja plakatów z napisem "Hetman. Mocna figura".

Podczas konferencji Hetman przedstawiła jedynie ogólne założenia swojego programu. Kandydatka ma zamiar co tydzień ujawniać szczegóły swojego planu. Kolejna konferencja prasowa będzie poświęcona rozwiązaniom dla młodych jastrzębian.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (73)
ala28.10.2014 19:23

nie!!!

salamon10.10.2014 23:09

prawda jest taka: pedagodzy nie bierzcie się za Prezydenturę!
Mamy oto dowód! 12 lat za dużo!
Ja głosuję na SLD (nie mylić AWS)!!!!!!!!!

franka10.10.2014 10:22

Tak tak może było by pęknie ale czy nas na to stać? trzeba realnie patrzeć. Pan Janecki to chyba zapomniał o realiach. Teraz CMENTARZ za 22 miliony rozbudowuje. A mieszkańcom grozi wysiedleniami jeśli na wykup domów się nie zgodzą!!!! A to jeszcze nie koniec kosztów miasto umarłych w centrum jastrzębianom funduje na 13 tysięcy miejsc chowalnych. Kto ma interes na umarłych ??? A proszę przypomnieć sobie jak J.M nam OWN i park zdrojowy obiecał. A co teraz z ludźmi SIE NIE LICZY !! Dowodzenia z nim i jego świtą

Mieszkaniec06.10.2014 23:37

Ja poproszę wzorem całej Europy i sąsiednich miast- ronda na skrzyżowaniach... w naszym mieście w ostatnich latach zamiast tego banalnego rozwiązania tworzy się kolejne sygnalizacje świetlne powodujące kolizje i korki...

miś05.10.2014 14:50

Górnictwo powoli będzie tracić na znaczeniu - w naszym mieście też! To przykre. Trzeba już teraz szukać innych możliwości, bo niedługo będziemy miastem samych bezrobotnych. Ja widzę w tej kandydatce szansę dla J-Z. Ona ma najlepsze kompetencje wśród kandydatów. Malkontentowi Marianowi "Nie da się" Janeckiemu dziękuję.

do mieszkańca sjz03.10.2014 15:30

Janecki też kilka lat temu przed wyborami był nadzieją tego miasta....Ta pani lepiej niech nie obieca czegoś co jest mało realne.

mieszkaniecSJZ03.10.2014 13:53

Ta pani to nadzieja dla miasta, które po 12 letniej kadencji p. Janeckiego wygląda tak jak wygląda. Nie powiem, że wszystko co robi prezydent Janecki jest złe. Uważam jednak, że wiele rzeczy można było lepiej, inaczej, sprawniej i bardziej korzystniej. Nie mam zamiaru atakować p. Janeckiego, ani jakiegokolwiek innego kandydata. Będę natomiast bronił p. Hetman, bo uważam że kampania powinna być czysta i bez chamstwa. Osobiście głosuję na panią Annę i polecam tą kandydaturę wśród moich znajomych. Czytelnikom JO życzę miłego weekendu.

Pokaż wszystkie opinie (73)