Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
30 września 2014

7 i pół roku więzienia za kradzież portfela

7 i pół roku więzienia za kradzież portfela
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

40-latek z Jastrzębia ukradł portfel z dokumentami z jednego z marketów. Teraz grozi mu nawet ponad 7-letni pobyt w więzieniu. Wszystko przez to, że był już niejednokrotnie karany za podobne przestępstwa.

Kradzież miała miejsce w połowie tego miesiące w jednym z jastrzębskich marketów. Pracująca w sklepie kobieta zostawiła w szatni portfel z dokumentami oraz pieniędzmi.

- Kiedy po kilku godzinach wróciła do pomieszczenia, zorientowała się, że portmonetka zniknęła. W wyniku podjętych czynności, policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest, doskonale im znany, 40-letni mieszkaniec Jastrzębia - informuje policja.

Zatrzymany przyznał się do zarzucanego mu czynu, jednak odmówił składania wyjaśnień w tej sprawie. Teraz, ze względu na to, że był już karany, grozi mu kara nawet 7,5 roku więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
w02.10.2014 9:35

A może by tak siekiereczką lewą łape uciąć bedzie taniej

nie rozumie 01.10.2014 22:53

chyba powinien dostać znaleźne

Go01.10.2014 20:27

Żal

Obiektywny01.10.2014 20:26

Zamknijcie wszystkich Polaków to będzie dopiero sprawiedliwość teraz zawszystko już karają nawet za odblaski co za kraj brak słów