Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
30 września 2014

Powstanie kolejny plac zabaw przy szkole

Powstanie kolejny plac zabaw przy szkole
fot. UM Jastrzębie

Trwa właśnie budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 20 im. Henryka Jordana w Zespole Szkół nr 11. Plac powstaje w ramach rządowego programu "Radosna szkoła".

Oprócz placu zabaw wyremontowaną zostaną schody i teren przy szkole. Prace zakończyć się mają 30 listopada. Koszt prac to ponad 318 tys. zł. Miasto wykłada na ten cel ponad 203 tys. zł, a rządowe dofinansowanie wynosi ponad 115 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
y02.10.2014 0:27

plac zabaw budują, gdzie jest ich kilka na osiedlu, a "kompleks sportowy" jak był, tak jest i z tego co widzę, nadal będzie w opłakanym stanie..

Gość01.10.2014 12:21

na zdjęciu nie jest przedstawiony ZS 11

...30.09.2014 20:55

Dziadostwo, wynajmijcie jakiegoś rzeźbiarza, niech wyrzeźbi krokodyle i dinozaury, a zobaczycie, ze dzieciaki będą miały najlepszą zabawę