Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 września 2014

Powstanie kolejny plac zabaw przy szkole

Powstanie kolejny plac zabaw przy szkole
fot. UM Jastrzębie

Trwa właśnie budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 20 im. Henryka Jordana w Zespole Szkół nr 11. Plac powstaje w ramach rządowego programu "Radosna szkoła".

Oprócz placu zabaw wyremontowaną zostaną schody i teren przy szkole. Prace zakończyć się mają 30 listopada. Koszt prac to ponad 318 tys. zł. Miasto wykłada na ten cel ponad 203 tys. zł, a rządowe dofinansowanie wynosi ponad 115 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto poszukuje dyrektorów Miasto poszukuje dyrektorów

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
y02.10.2014 0:27

plac zabaw budują, gdzie jest ich kilka na osiedlu, a "kompleks sportowy" jak był, tak jest i z tego co widzę, nadal będzie w opłakanym stanie..

Gość01.10.2014 12:21

na zdjęciu nie jest przedstawiony ZS 11

...30.09.2014 20:55

Dziadostwo, wynajmijcie jakiegoś rzeźbiarza, niech wyrzeźbi krokodyle i dinozaury, a zobaczycie, ze dzieciaki będą miały najlepszą zabawę