Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 października 2014

Ponad 6 tys. podań do SiG. Duże zainteresowanie

Ponad 6 tys. podań do SiG. Duże zainteresowanie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Już 6322 osoby złożyły podania do JSW Szkolenie i Górnictwo. Pracę w firmie podjęło już 536 osób. Podania wciąż spływają i są na bieżąco rozpatrywane. Wśród zatrudnionych jest też 65 byłych pracowników Jastrzębskich Zakładów Remontowych.

Jak informuje JSW, zasady wynagradzania w SiG są podobne do tych w JSW. - Z wyliczeń wynika, że po roku górnik zatrudniony w SiG pracujący w przodku lub w ścianie zarobi ok 6300 zł brutto - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: Są pieniądze na podwyżki JSW: Są pieniądze na podwyżki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
O.o16.10.2014 15:57

6300 brutto? buahahahaha
Zapytajcie się 21-latków po szkole ile zarabiają po roku pracy na dole....
Propaganda działa nawet w demokracji.

Patriota11.10.2014 8:10

Praca Górnika to niebezpieczna i ciężka praca. Wypadek w Mysłowicach jest tego dowodem. Mnie natomiast irytuje żydowskie myślenie w tym kraju. Wszędzie wyzysk, ludzie mają problem kto ile zarabia. W sumie nie dziwie się jak "Góra" robi wszystko byś pracował jak niewolnik i zarabiał jak najmniej. Bo żydek to rasista uwielbia podziały szczególnie rozwarstwienie społeczne. Tu już jest kapitalizm i posiadanie pieniądza to dobrobyt - lepsze auto, wieki jacht.... i wielki blichtr... jak ktoś chce się dowiedzieć o warunkach pracy niech przyjdzie złoży podanie i na ewentualnej rozmowie dowie się o warunkach pracy. Nie rozumiem różnicy w zarobkach prezesa a szeregowego pracownika. Prezes zarabia milion a pracownik ok 20 tys zł gdzie tu jest równe traktowanie ? jak to możliwe, że zarabia 50x więcej ? to dla mnie jest chore a nie to, że ktoś zarabia z 500zł różnicą to dużo dla zwykłego człowieka. Ale jakby nie było rasizmu społecznego każdy by dostał tyle ile zasługuje za swoje stanowisko.

darek10.10.2014 19:39

u nas w sigu na oddziele wydobywczym zarabiają 2,5 tys zł na renke.

znawca_tematu10.10.2014 15:53

A co z dodatkami? Trzynastki, bony srony, wczasy pod grusze i inne duperelstwa?

jaa09.10.2014 16:17

kolego ze ściany naucz się czytać dokładnie.. 6300 brutto nie na rękę to jest kwota od której trzeba odprowadzić składki czyli po odliczeniu wyjdzie z 4400zl -4800zl .. wszystko też zależy od stażu jak i zajmowanego stanowiska pracy ale wątpię że aż tak dobrze by płacili.

Piotr G.09.10.2014 13:58

No właśnie, niech spółka ogłosi przyjęcia pod jak to było dawniej i później sie pochwali ile było podań.
A nie teraz się chwalą ile to podań leży jak innej możliwości nie ma.

Ryl08.10.2014 17:18

Jaka ściema i pierdoły . Pracuję na dole od '85 r i nigdy nie miałem takiej wypłaty nawet z przepracowaną niedzielą . ha , ha........
A ludzie składają podania do SiGu bo ....gdzie mają je składać jak spółka nie przyjmuje .

Pokaż wszystkie opinie (17)