Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 października 2014

Wypadek na Pszczyńskiej. Dwie osoby w szpitalu

Wypadek na Pszczyńskiej. Dwie osoby w szpitalu
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

7 października na ulicy Pszczyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W jednym z nich jechała matka z 6-miesięcznym dzieckiem. Oboje trafili do szpitala na obserwację.

Do wypadku doszło po godzinie 10:00. Zderzyły się samochody ford focus oraz fiat panda. Na siedzeniu forda znajdowała się matka z 6-miesięcznym dzieckiem. Kobieta i dziecko trafili do szpitala na obserwację. Nic poważnego się im nie stało.

Straty spowodowane wypadkiem oszacowano na 8 tysięcy złotych. Przyczyną zderzenia się pojazdów było wymuszenie pierwszeństwa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
oli08.10.2014 17:27

pisowxy za sterami aut