Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 października 2014

Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębiu-Zdroju

Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębiu-Zdroju

Prezes Kongresu Nowej Prawy i europoseł, Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do naszego miasta. Ostatnio Jastrzębie odwiedził na początku marca, przed wyborami do Europarlamentu. Polityk przyjedzie na zaproszenie Porozumienia NPW-Nowa Prawica.

Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju 17 października. Spotkanie odbędzie się o godzinie 20:30 w restauracji Hawana przy ul. Mazowieckiej 2. Spotkanie będzie miało charakter otwarty. Po jego zakończeniu mieszkańcy będą mieli możliwość zadawania pytań.

Polub i udostępnij
Czytaj też

KORWiN stworzy struktury w Jastrzębiu KORWiN stworzy struktury w Jastrzębiu

Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Wojtek M.16.10.2014 15:54

Po pierwsze, to jedyna obecna partia, która oferuje nam gospodarkę wolnorynkową. Jeżeli nie potrafisz sobie w głowie wytłumaczyć co to jest, to nie powinieneś iść na wybory głosować.
Po drugie najlepiej narzekać i iść głosować na PO 3 raz z rzędu, nie? Żeby ingerowali i mieszali się dalej i jeszcze bardziej w naszą "wolność" i w naszych przedsiębiorców.
Pozdrawiam wolnościowców z Jastrzębia! :)

kriss13.10.2014 21:24

Kpina!!! Po co? Jeszcze bardziej tym ludziom namieszac w glowach?

ziomek13.10.2014 17:09

janusz uratuj polskie gornictwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Myślący12.10.2014 17:56

A po co? Ten głupek zobaczył, że mieszkańcy dają się oszukiwać facetowi, który mówi to czego spodziewają się słuchacze. Ale na tym dobrobytu się nie zbuduje. Za to Korwin-Mikke może żyć w dobrobycie. Już osiągnął cel. Teraz chciałby zarobić na resztę rodziny.

gol11.10.2014 18:41

dajcie spokój!

Gość10.10.2014 18:49

hehe, nikt nie robi oszołoma i idioty z Pana Janusza:) wystarczy go posłuchać i skonfrontować z zapatrywaniami ogółu obywateli... Niestety to co się dzieje w Peru, czy Argentynie nie przekonuje zwolenników tego pana. Cóż, każdy polityk i każda kiełbasa znajdzie amatora...

ja10.10.2014 18:44

Po co?Mało oszołomów w Jastrzębiu?

Pokaż wszystkie opinie (16)