Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 października 2014

NPW-Nowa Prawica nie chce bezpłatnych autobusów

NPW-Nowa Prawica nie chce bezpłatnych autobusów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi pojawiły się pomysły wprowadzenia darmowej komunikacji miejskiej. To m.in. jedna z propozycji kandydatki na prezydenta miasta, Anny Hetman. Porozumienie NPW-Nowa Prawica jest przeciwna darmowym autobusom.

W tej chwili miasto do Miejskiego Związku Komunikacyjnego dopłaca około 12 milionów złotych. Porozumienie NPW-Nowa Prawica uważa, że stworzenie bezpłatnej komunikacji znacząco zwiększy koszta i przysłuży się do zadłużenia miasta.

- Uważamy, że projekt restrukturyzacji transportu zbiorowego w mieście winien zakładać rozwiązanie MZK lub wystąpienie z jego struktur, oraz racjonalne wykorzystanie przeznaczanych na ten cel środków - mówi Sławomir Żmudziński z Porozumienia NPW-Nowa Prawica.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
kolia28.10.2014 19:18

ludzie z łapanki. Rozmawiałem z kandydatem na ranego z NP i nie znał programu!Zenada!

hirek14.10.2014 23:49

Dzięki Janulkowi uśmiech długo pozostawał dziś na mojej twarzy.
Gratuluję dedukcji.

rodos14.10.2014 16:04

janulek: to co piszesz może rozjaśni umysły naszych mieszkańców!

Gość14.10.2014 0:24

do janulek. a PO PIS i SLD to pewno Polsce służyć?

hirek13.10.2014 23:22

Najpierw "orliki", teraz darmowa komunikacja. Ciekaw jestem jaki będzie następny pomysł na okradanie samorządowych kas. Wszak każde słowo donalda to rozkaz.

Każdy dzień, bez położenia łapy na cudzej forsie, to dla platformy dzień stracony. Albo to dostrzegasz obywatelu, albo jesteś ślepy.

janulek13.10.2014 21:23

NP chce sie do koryta dorwac!

Gość13.10.2014 17:40

Konkretnym pomysłem jest zapowiedź dyscypliny budżetowej. Ci co nie oczekują igrzysk to rozumieją. Ja również nie zgadzam się na zadłużenie moich dzieci. Kto chce niech robi długi na własne konto.

Pokaż wszystkie opinie (31)