Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
10 października 2014

Jastrzębianie chcą aquaparku. Jest petycja

Jastrzębianie chcą aquaparku. Jest petycjaTak wygląda aquapark we Wrocławiu
fot. Wrocławski Park Wodny

W internecie pojawiła się petycja w sprawie budowy aquaparku, która jest skierowana do wszystkich kandydatów na prezydenta. Jej inicjatorem jest Krzysztof Radomski z klubu Nautilus.

Internetową petycję podpisało już prawie 300 osób. Inicjator petycji, Krzysztof Radomski, tłumaczy, że tego typu obiekt jest bardzo potrzebny w mieście. Argumentuje to nie tylko tym, że zapewni to ciekawą formę rozrywki dla jastrzębian, ale również pomoże w promocji miasta i zatrzyma mieszkańców. Do tej pory wielu jastrzębian wyjeżdżało do podobnych obiektów np. do pobliskich Pawłowic czy Żor.

- Obiekty tego typu w Polsce gromadzą rzesze entuzjastów oraz zwykłych obywateli preferujących takie formy wypoczynku. Przykładem tego są otaczające nas miasta i gminy w których, jak grzyby po deszczu powstają nowe obiekty wzorowane na Aqua Parkach - czytamy w petycji.

Osoby, które podpisały się pod petycją chcą by w Jastrzębiu stworzony duży, kryty basen, który będzie czynny cały rok. W tej chwili do dyspozycji mają głównie kąpielisko w Zdroju, czynne tylko w lato. Tego

Petycję można znaleźć tutaj:
http://www.petycje.pl/petycja/10842/petycja_w_sprawie_budowy_aqua_parku_w_jastrzebiu-zdroju.html

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków" Abp Skworc: "Zdobycie władzy nie uświęca środków"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (56)
mieszkaniec07.12.2015 22:47

Buja się w przestrzeni publicznej, lansuje, promuje i nic więcej. Zamiast pogonić urzędników do pracy to udaje dobra kolegównę. Ludzie robią ją w balona, a ona im ślepo ufa. Zamiast ograniczyć zatrudnienie to jeszcze znacznie zwiększyła.

Adam24.11.2014 9:20

Nikt nigdy nie obdzielił tyle stołków co Janecki. Ci ludzie są tylko figurantami i biorą kasę! Za jego panowania przybyło setki posad!

Antoni22.11.2014 14:15

Janecki za wygraną pewnie przywróciłby panią L. Wachowiec na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Nr 1! Bardzo nie nawidził Jasnetu, a teraz powiesił u nich swoją reklamę! Mam nadzieję, że Mieszkańcy będa głosować mądrze i wybiorą Pania Hetman! Janecki musi odejść!

sjz18.11.2014 14:51

Z dwojga złego lepsza jest pani Hetman niż Janecki na stołku prezydenta miasta. Gorzej być nie może! Niech pani Hetman jako prezydent stara się wypełnić swoje obietnice przedwyborcze. Za 4.lata wygra zupełnie inny kandydat. Janecki musi odejść!!!

Władek07.11.2014 19:15

do znawca- Proszsprawdzićw BiultynieInforacji Publiczne Urzdu Miasta - oświadczenie majatkow. (jednostki) Wówczas zobaczysz, że zabieraz głos i kłamiesz! Co obiecali ci po wyborach?

znawca01.11.2014 23:00

edward ale pieprzysz... dzielic stołki? Pani Hetman jest ostatnią osobą która dzieliłaby stolki. Poza tym zawyzasz sejmikową diete conajmniej dwukrotnie. żal!

Edward01.11.2014 22:52

Tylko kanndydatka PO - uzywa już nawet nazywa prezydent Anna Hetman - obiecuje wszystko wiedząc, iz tego nie wykona. Podzieliła już nawet stołki w magistracie jako prezydent! Dziwne, iż radni PO pozwalają na takie bzdury. Nie do pomyslenia, iż popiera ją poseł w tych obiecankach! Pani Hetman i poseł Gadowski mieli szanse te obiecanki jpozałatwiać będąc posłem lub p. Ania będąc radną Sejmiku. Co zrobiła p. Anna Hetman dla Mieszkańców będąc radną Sejmiku??? Dla siebie zyskała bardzo dużo - około 30 tys. zł diety na rok x 4 lata = 120.000 zł. Mieskzańcy nie są naiwni i nie wierzą już w obiecankom PO!!!!

Pokaż wszystkie opinie (56)