Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 października 2014

Unia wypunktowana. Wysoka wygrana JKH

Unia wypunktowana. Wysoka wygrana JKHZobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W piątek, 10 października, hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali drużynę Unii Oświęcim aż 8:1. Zawodnicy Roberta Kabalera nie dali szans 8-krotnym mistrzom Polski.

Pierwszy gol padł już w 6. minucie. Jego autorem był Michal Plichta. Jastrzębianie już w pierwszej tercji pokazali rywalom, że to nie będzie łatwy mecz. Bramkarz z Oświecimia musiał kapitulować jeszcze dwa razy. Do jego bramki krążki wrzucali jeszcze Artem Bondariev i Mateusz Rompkowski.

Druga tercja wyglądała podobnie. Dalej to jastrzębianie dominowali na lodowisku. Radzili sobie nawet lepiej gdy grali w osłabieniu. Wtedy właśnie Michala Fikrta pokonał Filip Drzewiecki. Do bramki w drugiej tercji strzelił jeszcze Leszek Laszkiewicz.

Ostatnia odsłona była tylko formalnością. Przy stanie 5:0 jastrzębianie mogli sobie pozwolić na trochę rozluźnienia, to jednak nie powstrzymało ich od tworzenia groźnych akcji. Najpierw dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Tomasz Kulas (42. i 49. minuta). W 50. minucie honorowa bramkę dla Unii zdobył Maciej Szewczyk. Na potwierdzenie wysokiej formy, ósmego gola zaaplikował w 58. minucie Artem Bondariev.

JKH GKS Jastrzębie - TH Unia Oświęcim 8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
1:0 - 05:01 - Michal Plichta - Mateusz Bryk
2:0 - 10:28 - Artem Bondariev - Tomasz Kulas, Tomáš Protivný (5/4)
3:0 - 11:24 - Mateusz Rompkowski - Leszek Laszkiewicz, Petr Polodna
4:0 - 28:39 - Filip Drzewiecki (4/5)
5:0 - 38:48 - Leszek Laszkiewicz - Petr Polodna, Richard Bordowski
6:0 - 41:23 - Tomasz Kulas - Tomáš Protivný, Artem Bondariev
7:0 - 48:06 - Tomasz Kulas - Jan Steber, Vołodymyr Aleksyuk
7:1 - 49:25 - Maciej Szewczyk - Mateusz Adamus, Matúš Vizváry
8:1 - 57:35 - Artem Bondariev - Leszek Laszkiewicz, Richard Bordowski (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Bryk, Protivný, Drzewiecki, Steber, Plichta - Aleksyuk, Górny, Kulas, Danieluk, Bondariev - Kantor, Pastryk, Marzec, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka.

TH Unia Oświęcim: Fikrt (Witek) - Gabryś, Vizváry, Wojtarowicz, Tabaček, Jaros - Ciura, Zukal, Adamus, Komorski, Szewczyk - Bajaník, Kasperczyk, Bepierszcz, Filo, Piotrowicz - Piekarski, Fiedor, Malicki, Paszek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!