Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
13 października 2014

76-latek wypadł z okna na trzecim piętrze

76-latek wypadł z okna na trzecim piętrze
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minioną środę doszło w naszym mieście do tragicznego wypadku. 76-letni mężczyzna podczas wyglądania przez okno wypadł. Szybka reanimacja nie pomogła. Mężczyzna zmarł.

- Ulubioną rozrywką 76-letniego mężczyzny była obserwacja tego co dzieje się na osiedlu. Często spędzał czas oglądając życie toczące się za oknem. W pewnym momencie tego feralnego dnia 76-latek wypadł przez okno swojego mieszkania - informuje policja.

Służby medyczne, które przybyły na miejsce próbowały reanimować mężczyznę. Niestety, akcja ratownicza nie pomogła i mężczyzna zmarł.

- Należy wyczulić seniorów oraz dzieci, aby zachowali szczególną ostrożność podczas wyglądania przez okna czy balustrady balkonów - przestrzega policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!