Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
13 października 2014

76-latek wypadł z okna na trzecim piętrze

76-latek wypadł z okna na trzecim piętrze
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W minioną środę doszło w naszym mieście do tragicznego wypadku. 76-letni mężczyzna podczas wyglądania przez okno wypadł. Szybka reanimacja nie pomogła. Mężczyzna zmarł.

- Ulubioną rozrywką 76-letniego mężczyzny była obserwacja tego co dzieje się na osiedlu. Często spędzał czas oglądając życie toczące się za oknem. W pewnym momencie tego feralnego dnia 76-latek wypadł przez okno swojego mieszkania - informuje policja.

Służby medyczne, które przybyły na miejsce próbowały reanimować mężczyznę. Niestety, akcja ratownicza nie pomogła i mężczyzna zmarł.

- Należy wyczulić seniorów oraz dzieci, aby zachowali szczególną ostrożność podczas wyglądania przez okna czy balustrady balkonów - przestrzega policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!