Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 października 2014

Hala widowiskowa-sportowa wyróżniona

Hala widowiskowa-sportowa wyróżniona
fot. UM Jastrzębie

Jastrzębska hala po raz kolejny została wyróżniona. Tym razem w konkursie "Budowniczy Polskiego Sportu". Miasto i jego prezydent otrzymali wyróżnienie "Inwestor na medal".

Hala została wyróżniona w kategorii "Sportowa Architektura Regionu". Obiekt został dostrzeżony nie tylko za funkcję sportową i rekreacyjne, ale również dostrzeżono jego walory architektoniczne.

Wyróżnienia złożono na ręce prezydenta Mariana Janeckiego. Przekazali je sportowcy: Andrzej Supron, Marian Woronin i Jacek Wszoła.

- Inwestor na medal to wyróżnienie przyznawane inwestorom za wyjątkowe zaangażowanie w budowę lub modernizację obiektów sportowych, aktywność i dużą odpowiedzialność w prawidłowym przebiegu procesu inwestycyjnego obiektów sportowych i rekreacyjnych w Polsce - informuje jastrzębski Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: hala produkcyjna zamiast kopalni JSW: hala produkcyjna zamiast kopalni

Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej Zakończył się remont parkingu przy ul. Podhalańskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
znawca_tematu14.10.2014 15:27

Kiedy zaczęto ją budować byłem przekonany, że będę chodził na mecze. Jak zobaczyłem ją na wideo i zdjęciach prezentacyjnych przed otwarciem zmieniłem zdanie. Choćby grała tam reprezentacja Brazylii w siatę albo USA w kosza, to do tej hali nie wejdę. Tego rodzaju ustrojstwa, to budowało się z Gierka. Na tę halę nie da się patrzeć. Trochę ładniejszy niż zazwyczaj barak lub magazyn na chemię.

Janek14.10.2014 10:18

Precz z Janeckim, Baradziejem,Pilarską i całą wspólnotą razem z pisem. Oni powinni już dawno siedzieć w więzieniu za to co zrobili

Gość13.10.2014 19:51

Bulwers, chodnik na Mazowieckiej jest w takim stanie po to, żebyś się nie rozpijał w pobliskich knajpach. Naprawią chodnik, to i z dużą dawką promili się nie potkniesz i stwierdzisz, że możesz pić dalej, bo i tak bezpiecznie wrócisz do swojego mieszkania. Zresztą, jak już naprawią, to i tak będziesz mówił, że drogo, i że zrobiłbyś to za flachę. Chyba, że nie pijesz, a ładny chodnik potrzebny jest ci do oglądania w trakcie, jak jeździsz do biblioteki...

Gość13.10.2014 19:28

a mnie to cieszy i hala podoba się

prof. Ryszard Dąb-Rozwadowski13.10.2014 18:46

A czemu Diament nie został wyróżniony? Szczególnie teraz kiedy Hala dodaje mu takiego uroku.

Gość13.10.2014 17:36

dach to porażka

Gość13.10.2014 13:40

A mnie hala, a zwłaszcza dach się nie podoba. Szare to i wiecznie brudny dach, wzorowany na pokryciach stodół.

Pokaż wszystkie opinie (8)