Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
14 października 2014

Poszukiwany 20-latek ukrył się w łazience

Poszukiwany 20-latek ukrył się w łazience
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony weekend policjanci zatrzymali osobę poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna ukrył się przed stróżami prawa w łazience. Trafił już do aresztu.

Funkcjonariusze policji uzyskali informację na temat miejsca pobytu poszukiwanego 20-latka. Drzwi jednego z jastrzębskich mieszkań otworzyła jego matka, która zaprzeczała, że jej syn jest w środku.

- Okazało się jednak, że w czasie, gdy kobieta prowadziła rozmowę ze stróżami prawa, 20-latek ukrył się w łazience. Na nic zdały się więc desperackie próby uniknięcia zatrzymania i jastrzębianin trafił w ręce funkcjonariuszy - informuje policja.

Mężczyzna trafił do aresztu, a później doprowadzony został do zakładu karnego, gdzie odbędzie wymierzoną mu wcześniej karę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skakali po ofierze napadu i bili pięściami Skakali po ofierze napadu i bili pięściami

Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną Jechał z podrobioną tablicą rejestracyjną

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
prawnik19.10.2014 21:48

Takich łosi bez honoru jest najwięcej wśród przestępców. Nieprzystosowani, nie rozumiejących życia w społeczeństwie i działających przeciw temu co daje im szanse rozwoju, powinni odpowiadać za swe czyny i nauczeni jak należy żyć. Jeśli tego się nie nauczą, muszą być separowani, bo szkodzą a nawet zagrażają społeczeństwu.

SJZ6714.10.2014 19:48

{ Na nic zdały się więc desperackie próby uniknięcia zatrzymania}-skubany, pod prysznic wlazł.

Gość14.10.2014 11:13

taki kozak z niego? nawet nie miał jaj, by odpowiedzieć za swoje swoje czyny.