Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
14 października 2014

Jastrzębianka z ZS nr 6 nauczycielem roku

Jastrzębianka z ZS nr 6 nauczycielem roku
fot. men.gov.pl

Barbara Halska, nauczycielka z Zespołu Szkół nr 6 została Nauczycielem Roku 2014. Wyróżnienie przyznawane jest przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz tygodnik "Głos Nauczycielski".

Barbara Halska jest nauczycielką ds. przedmiotów matematyczno-informatycznych. Jest propagatorką nowych technologii w edukacji, autorką podręcznika do nauki zawodu technik informatycznych w kwalifikacji: projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami. Jej uczniowie zdobywają międzynarodowe nagrody, np. w Brukseli, Paryżu czy Seulu.

Finałowa gala konkursu "Nauczyciel Roku" odbyła się 13 października w Warszawie. W uroczystości wzięła udział wiceminister edukacji narodowej Joanna Berdzik.

- Mówi się, że edukacja powinna odpowiadać na wyzwania rzeczywistości. Myślę jednak, że tak naprawdę powinna przyszłość kreować. Żeby tak się stało, potrzebni są ludzie, potrzebni są nauczyciele, którzy pozwalają swoim uczniom kreować przyszłość. To właśnie ci pasjonaci – mówiła Joanna Berdzik.

Polub i udostępnij
Czytaj też

ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce ZS nr 6 w gronie najlepszych szkół w Polsce

W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych W szkole odbyła się Noc Gier Planszowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Absolwent sobieskiego17.10.2014 15:02

Wiemy jaka jest prawdziwa prawda :)

do absolent ZS615.10.2014 23:24

Skoro pani Halska niczego Cie nie nauczyła, to nie możesz być absolwentem ZS6. W naszej szkole absolwenci są w stanie nauczyć się wielu rzeczy.
Wiele osób zawistnych próbuje zmniejszyć sukces pani Basi i Sobieskiego, ale to normalne, jak się jest anonimowym, to można wszystko.

Gość15.10.2014 6:22

Na oficjalnej akademi w mieście nie wspomniano o tej nagrodzie. Wielkie gratulacje!

Absolwent ZS614.10.2014 23:55

Jedyny nauczyciel ktory niczego mnie nie nauczyl na programowaniu, kazda jej proba naprawy bledu to bylo przypadkowe kasowanie mojej dlugiej pracy. Wybaczcie ale w Sobieskim jest o wiele lepsza postac, chocby pan Borkowski ktory historie zamienia w podroz w czasie :)

max14.10.2014 20:46

Gratulacje dla Pani Basi i szkoły. To ogromny sukces. Władze miasta powinny to dostrzec.

Basia14.10.2014 19:35

Gratulacje dla p. Barbary - niezwykłego i wspaniałego nauczyciela! Oby inni brali z niej przykład!

Olek14.10.2014 12:12

Nie ma lepszej szkoły w Jastrzębiu od "Sobieskiego". Dlaczego? Kolejny raz powtórzę,że jest tam Duch Janeckiego i śp. Lecha Kaczyńskiego oraz wartości Jan III Sobieskiego.

Pokaż wszystkie opinie (9)