Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 października 2014

Dachował na Cieszyńskiej. Wpadł w poślizg

Dachował na Cieszyńskiej. Wpadł w poślizg
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W środę przed północą doszło do groźnego wypadku na terenie naszego miasta. 34-letni mężczyzna wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Nic mu się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce 15 października przed północą na ulicy Cieszyńskiej. Z ustaleń policji wynika, że 34-letni kierowca fiata punto jadąc w kierunku Zebrzydowic, wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą.

- Samochód dachował, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Na skutek zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
maestro16.10.2014 22:35

wyglada jak Punto z "Kebab Klepoatra" ;)

wacek16.10.2014 20:08

Wypadek miał miejsce na ul. Cieszyńskiej!? Ul Cieszyńska w Jastrzębiu zaczyna się w centrum miasta, a kończy się na granicy z Zebrzydowicami, czyli jest to odcinek ok. 10 km. Powiem krótko: STRASZNIE PRECYZYJNA INFORMACJA.

Puntofun!16.10.2014 15:52

Biore na częsci tego ELXa! :O

mk16.10.2014 15:44

pan Janecki zakopie rowy i już nigdy do tego nie dojdzie