Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
16 października 2014

Dachował na Cieszyńskiej. Wpadł w poślizg

Dachował na Cieszyńskiej. Wpadł w poślizg
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W środę przed północą doszło do groźnego wypadku na terenie naszego miasta. 34-letni mężczyzna wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Nic mu się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce 15 października przed północą na ulicy Cieszyńskiej. Z ustaleń policji wynika, że 34-letni kierowca fiata punto jadąc w kierunku Zebrzydowic, wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą.

- Samochód dachował, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Na skutek zdarzenia na szczęście nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był trzeźwy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
maestro16.10.2014 22:35

wyglada jak Punto z "Kebab Klepoatra" ;)

wacek16.10.2014 20:08

Wypadek miał miejsce na ul. Cieszyńskiej!? Ul Cieszyńska w Jastrzębiu zaczyna się w centrum miasta, a kończy się na granicy z Zebrzydowicami, czyli jest to odcinek ok. 10 km. Powiem krótko: STRASZNIE PRECYZYJNA INFORMACJA.

Puntofun!16.10.2014 15:52

Biore na częsci tego ELXa! :O

mk16.10.2014 15:44

pan Janecki zakopie rowy i już nigdy do tego nie dojdzie