Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
20 października 2014

JSW wyróżniona w "The best annual report 2013"

JSW wyróżniona w "The best annual report 2013"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa została wyróżniona w trzech kategoriach w konkursie "The best annual report 2013" organizowany przez instytut Rachunkowości i Podatków.

JSW zdobyła pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy raport roczny w internecie", drugie miejsce w kategorii "Najlepsza wartość użytkowa raportu rocznego" oraz wyróżnienie za istosny progres w doskonaleniu sprawozdania zarządu z działalności.

- Potrójne wyróżnienie w tegorocznym „The best annual report” to dla nas nie tylko zaszczyt, ale i potwierdzenie, że wysiłki włożone w przygotowywanie jak najlepszych jakościowo sprawozdań opłaciły się. Docenili nas nie tylko jurorzy konkursu, ale i inwestorzy, od których otrzymujemy pozytywne sygnały. Oczywiście nie spoczywamy na laurach, chcemy aby nasze raporty stawały się jeszcze lepsze, zarówno merytorycznie, jak i wizualnie – mówi Robert Kozłowski, zastępca prezesa zarządu JSW SA ds. ekonomicznych.

Celem konkursu "The best annual report 2013" jest promowanie firm przygotowujących najlepsze z punktu widzenia wartości użytkowej skonsolidowane raporty roczne, sporządzone według MSSF/MSR.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring JSW: Nowoczesna kopalnia - pełny monitoring

Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią? Dlaczego doszło do silnego wstrząsu pod ziemią?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość21.10.2014 7:56

To dlatego akcje po 28 zł?

menel20.10.2014 16:13

prezes powinien dostać zloty laur przecież tak dba o finanse .....SWOJE I PRZYJACIÓŁ :)

Madox20.10.2014 12:39

Best anal raport ?

JA20.10.2014 12:27

W papierach to może mają wszystko...ciekawe którą procedurę ISO wykonują prawidłowo, bo na 99% żadna :P. Wielka ŚCIEMA. Dyrekcja wyrzuca pieniądze w błot na lewo i prawo, w myśl zasady: kupisz tanio w utrzymanie włożysz bardzo dużo....

górnik JSW20.10.2014 11:49

Tak ,tak w kreowaniu internetowych raportów są najlepsi, pewnie znowu wpadnie premia dla zarządu.Papier wszystko przyjmie ,a co dopiero internet.

achim20.10.2014 11:40

No właśnie wyróżniona za raport oszczędnosciowy i okradanie pracowników oraz emerytów!!! Zadanie wykonane panie premierze...teraz czas na premie dla zarządu!!!

Gość20.10.2014 10:47

ciekawe kiedy zostanie wyrozniona w kategori od miliardera do zera :)