Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 października 2014

JSW wyróżniona w "The best annual report 2013"

JSW wyróżniona w "The best annual report 2013"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Spółka Węglowa została wyróżniona w trzech kategoriach w konkursie "The best annual report 2013" organizowany przez instytut Rachunkowości i Podatków.

JSW zdobyła pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy raport roczny w internecie", drugie miejsce w kategorii "Najlepsza wartość użytkowa raportu rocznego" oraz wyróżnienie za istosny progres w doskonaleniu sprawozdania zarządu z działalności.

- Potrójne wyróżnienie w tegorocznym „The best annual report” to dla nas nie tylko zaszczyt, ale i potwierdzenie, że wysiłki włożone w przygotowywanie jak najlepszych jakościowo sprawozdań opłaciły się. Docenili nas nie tylko jurorzy konkursu, ale i inwestorzy, od których otrzymujemy pozytywne sygnały. Oczywiście nie spoczywamy na laurach, chcemy aby nasze raporty stawały się jeszcze lepsze, zarówno merytorycznie, jak i wizualnie – mówi Robert Kozłowski, zastępca prezesa zarządu JSW SA ds. ekonomicznych.

Celem konkursu "The best annual report 2013" jest promowanie firm przygotowujących najlepsze z punktu widzenia wartości użytkowej skonsolidowane raporty roczne, sporządzone według MSSF/MSR.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość21.10.2014 7:56

To dlatego akcje po 28 zł?

menel20.10.2014 16:13

prezes powinien dostać zloty laur przecież tak dba o finanse .....SWOJE I PRZYJACIÓŁ :)

Madox20.10.2014 12:39

Best anal raport ?

JA20.10.2014 12:27

W papierach to może mają wszystko...ciekawe którą procedurę ISO wykonują prawidłowo, bo na 99% żadna :P. Wielka ŚCIEMA. Dyrekcja wyrzuca pieniądze w błot na lewo i prawo, w myśl zasady: kupisz tanio w utrzymanie włożysz bardzo dużo....

górnik JSW20.10.2014 11:49

Tak ,tak w kreowaniu internetowych raportów są najlepsi, pewnie znowu wpadnie premia dla zarządu.Papier wszystko przyjmie ,a co dopiero internet.

achim20.10.2014 11:40

No właśnie wyróżniona za raport oszczędnosciowy i okradanie pracowników oraz emerytów!!! Zadanie wykonane panie premierze...teraz czas na premie dla zarządu!!!

Gość20.10.2014 10:47

ciekawe kiedy zostanie wyrozniona w kategori od miliardera do zera :)