Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 października 2014

Okradli szefa, bo zalegał im z wypłatą pensji

Okradli szefa, bo zalegał im z wypłatą pensji
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwaj mężczyźni zostali zatrzymany w związku z kradzieżą elektronarzędzi. Okazało się, że to oni okradli swojego szefa. Tłumaczyli, że to dlatego, bo ten zalegał im z wypłaceniem pensji.

Właściciel firmy zgłosił zdarzenie policji na początku października. Zauważył, że w mieszkaniu które remontował brakuje narzędzi wartych 3 tysiące złotych.

- Podejrzenia, które szybko padły na dwójkę z robotników okazały się słuszne. Jastrzębscy policjanci ustalili, że kradzieży dopuścili się dwaj mieszkańcy naszego miasta w wieku 40 oraz 34 lat - informuje policja.

Jastrzębianie trafili do aresztu i przyznali się do zarzucanego im czynu. Jeden z mężczyzn był już karany w przeszłości za podobne przestępstwa. Tłumaczyli, że ich szef zalegał od dłuższego czasu z wypłaceniem pensji. Teraz mogą trafić do więzienia nawet na 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
hirek25.10.2014 21:13

Dlaczego zatrzymano poszkodowanych?

jes24.10.2014 10:09

A szefa nie zatrzymano? Przecież jesli zalegał z wypłatą też jest złodziejem.

aaa22.10.2014 23:48

Jasne pracownicy winni, a szef oczywiście bezkarny. Paranoja.

Breda22.10.2014 19:02

Szefowie, czytaj cwaniacy, lubią wykorzystywać prace innych dla własnej korzyści. Widzą, że za nimi jest prawo, choć sami działają bezprawnie. Jednak kradzenie narzędzi też jest naganne. Jeśli by udowodnili, że je tylko przejęli aby wymusić oddanie pieniędzy za pracę to bym się zastanowił czy ich karać.

strażak sam22.10.2014 16:47

to nie kradzież a przywłaszczenie a idąc dalej zabezpieczenie przyszłych roszczeń cywilnych wobec pracodawcy

fkiv22.10.2014 15:05

Biedakom grozi 5 lat więzienia za to że nie otrzymywali pensji !? A złodziej, który ich okradał z pensji nie dostanie nic. Takie mamy wspaniałe państwo.

Gość22.10.2014 12:41

Trudno tłumaczyć kradzież, ale szef powinien odpowiadać karnie za niewypłacane wynagrodzenia.