Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 października 2014

Janecki: Będziemy nadal zmieniać to miasto

  • Janecki: Będziemy nadal zmieniać to miasto
  • Janecki: Będziemy nadal zmieniać to miasto
  • Janecki: Będziemy nadal zmieniać to miasto
  • Janecki: Będziemy nadal zmieniać to miasto
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Wspólnota zaprezentowała swoich kandydatów w nadchodzących wyborach podczas konwencji, która odbyła się w miniony wtorek. Prezydent Marian Janecki, zapewniał, że ponownie idą po zwycięstwo.

Podczas konwencji Jastrzębska Wspólnota zaprezentowała kandydatów na radnych ze wszystkich okręgów oraz kandydata na prezydenta, czyli obecnego prezydenta miasta, Mariana Janeckiego. Będzie się on ubiegać już o czwartą kadencję. Janecki jest również kandydatem Prawa i Sprawiedliwości.

- Możemy iść z dumnie podniesioną głową. Jastrzębska Wspólnota od roku 2002 zmienia to miasto i będzie je zmieniać. Każdy z nas widzi, jak to miasto pięknieje - mówił Marian Janecki.

Marian Janecki w swoim przemówieniu podsumował dokonania, które udało się zrealizować podczas nie tylko ostatniej kadencji, ale przez 12 lat rządów Wspólnoty Samorządowej.

- Wiemy, jak miastem zarządzać. Wiemy jak pozyskiwać środki unijne. Poprzednie 4 lata to ogromny skok cywilizacyjny w naszym mieście. Wydaliśmy w ciągu 4 lat 0,5 mld zł na różnego rodzaju inwestycje. Mamy ogrom i wrażenie tego jak wiele zrobiono - mówił prezydent Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (45)
Robert30.10.2014 21:13

Panie janecki już się pan nazmieniałeś. Miasto w 99 procentach uzależnione od jednego pracodawcy (JSW), który ledwo zipie. Młodzież nie znajduje tu pracy, bo Janecki nie rozumiał i nie zrozumie, że dawno już należało zadbać o przyciągnięcie do miasta kapitału, inwestycji, pracodawców; innych niż kopalnia. Specjalne Strefy Ekonomiczne w Jastrzębiu świecą pustkami - z wyjątkiem Bzia Górnego: tu, na szkodach górniczych rozlokował się lokalny biznes - szroty i komisy samochodowe. Wstyd. Trzeba brać przykład z władz miasta Żory, które z sukcesem zabiegają o kapitał - specjalna żorska strefa ekonomiczna kwitnie.

parapet27.10.2014 13:27

Panu Janeckiemu proponuję, aby zmieniał Bzie. Za rok wybory na sołtysów, a sołtys Uryga już w swoim wieku... Panie sołtysie Janecki, dziękujemy !

marta26.10.2014 20:20

gdzie kolejny market???

Gość26.10.2014 17:56

Przestańcie zrywać plakaty pani Hetman tylko na to was stać

Gość26.10.2014 16:49

Wniedzielę możesz wypoczywać choćby w góraqch, tylko problem jest z dojazdem, bo z JAstrzębia nawet do Wisły nie ma już autobusów. O pociągach to nawet nie warto wspominać. A mamy takie ciekawe położenie: blisko Beskidy, kąpieliska, Rep. Czeska, Słowacja, tylko nie ma jak dojechać bez własnego grata.
I to jest PRAWDZIWY PROBLEM.

Janusz Tarasiewicz25.10.2014 20:27

"ŻELAZNY ELEKTORAT" Pana Marian Janeckiego nie jest wiodący. Od nas zależy, czy będzie on "przewodnią siłą". Sat6nowi jednak wielką część poparcia dla Pana Janeckiego w przypadku naszej bierności w wyborach. Na pewno nie popieram tym komentarzem PO, ale apeluję o udział i wykorzystanie własnego potencjału, który niestety jest doceniany JEDYNIE przy wyborach.

dsa25.10.2014 14:09

Wszyscy na wybory.
Bądźcie pewni, że Marian ma żelazny elektorat.
Chcąc cokolwiek zmienić należy iść na wybory i wybrać nowych ludzi.

Pokaż wszystkie opinie (45)