Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 października 2014

Niedługo premiera nowego albumu Corii

Niedługo premiera nowego albumu Corii

27 października ukaże się debiutancka płyta zespołu Coria, pod tytułem "Teoria Splątania". Pierwszy koncert promujący album odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju.

Płyta wyda wydawnictwo Metal Mind Productions. Na krążku znajduje się 13 utworów, m.in. znane już "Defibrylacje", "Niepokój" oraz "Nie pozwól mi", czyli utwór, który niedawno miał swoją radiową premierę. Muzycy aż pięciokrotnie znajdowali się na 1. miejscu listy Turbo Top w Antyradiu. 

- Wszystko trzyma się kupy, nazywając rzecz kolokwialnie. Kawał dobrej muzyki jest na "Teorii splątania". Z całkiem niegłupimi tekstami - pisze Lesław Dutkowski z Onet Muzyka.

Pierwszy koncert promujący "Teorię Splątnia" odbędzie się 8 listopada w Domu Zdrojowym.

Zespół tworzą: Tomasz Mrozek (wokal), Konrad Konopka (gitara basowa), Wojtek Mrówka (gitara prowadząca), Dominik Stypa (gitara solowa), Damian Bonczek (perkusja). Muzycy grali wcześniej w zespole Symetria, a wokalista, Tomasz Mrozek, brał udział w "X Factor" oraz "Must be the music". Zespół występował m.in. przed Soundgarden i Ericiem Claptonem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)" Nowy album zespołu Coria - "Zwierzę(się)"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
tweety26.10.2014 11:01

Właśnie, kim jest ten Clapton?

adam25.10.2014 15:08

A kto to wogóle jest?