Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
27 października 2014

Trwa budowa boiska na osiedlu Zofiówka

Trwa budowa boiska na osiedlu Zofiówka
fot. Robert Cebula / UM Jastrzębie

Ruszyły prace nad boiskiem na osiedlu Zofiówka. Mieszkańcy po wielu latach doczekają się swojego obiektu. Budowa zostanie ukończona jeszcze w tym roku.

Obecnie budowlańcy wykonują prace przy układaniu nawierzchni poliuretanowej. Niedługo pojawią się tam siatki, stanowiska sędziowskie, oświetlenie oraz dojazd.

- Kiedy robotnicy wykonają już podbudowę, a także wykonają całą dodatkową infrastrukturę, będzie można przystąpić do montażu kontenerów stróżówki i WC oraz podłączyć całe boisko do mediów - mówi wiceprezydent, Krzysztof Baradziej.

Budowa boiska ma się zakończyć do końca tego roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard Kto pozyskał pieniądze na "boisko Glika"? Kontrowersyjny Billboard

Derby na remis. GKS remisuje z Tychami Derby na remis. GKS remisuje z Tychami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Gość02.11.2014 9:24

Jak nazwać kogoś, kto dla przywilejów i stanowisk pracy zmienia barwy partyjne?

menel29.10.2014 10:28

boisko na zielonej wyspie to moja zasługa

Gość28.10.2014 21:02

Czy nie rozumiecie, że niektóre wpisy to typowe prowokacje? Że im chodzi o skłócenie, o zmylenie i ośmieszenie... Ludzie, myśleć!

Gość28.10.2014 20:07

Nie no, bez takich tu. Tego boiska nie załatwiła pani Hetman, bo co ma wspólnego sejmik z tym? To po prostu decyzja sprzed roku prezydenta Janeckiego i radnych.

Łukasz28.10.2014 15:05

Możecie tak specjalnie nie podszywać się pod kandydatów, że potem wychodzi jakby to oni takie głupoty pisali? Tu Małolepszy, tu Hetman. Sprawdziłem na facebooku profil Norberta Małolepszego i pisze, że to zasługa wszystkich radnych tej kadencji. Bardzo ładnie to ujął. Sprawdziłem profil Pani Anny Hetman i nie piszę bzdur jak w komentarzach się ktoś podszywa.

Krzysztof28.10.2014 11:49

To boisko załatwiła pani Hetman z pieniędzy z Unii z sejmiku.

Dubiel28.10.2014 7:20

Wyjeżdżam z Ruchu oporu i 1- sze co widze to Małolepszy. w skrzynkach ulotka Małolepszy, wychodzę na spacer Małolepszy. Glosuje się na aktywnych działaczy. Proste. na 5 miejscu jest jak się nie mylę.

Pokaż wszystkie opinie (29)