Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 listopada 2014

Pożar na Pomorskiej. Paliła się łazienka

Pożar na Pomorskiej. Paliła się łazienka
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

1 listopada doszło do pożaru w jednym z mieszkań na ulicy Pomorskiej. Paliła się łazienka wraz z wyposażeniem. Straty oszacowano na 10 tysięcy złotych.

Zdarzenie miało miejsce około 10:30. W jednym z mieszkań w bloku doszło do pożaru łazienki. Paliło się wyposażenie, zniszczone zostały drzwi do łazienki, a mieszkanie i klatka schodowa były okopcone. Przyczyną było prawdopodobnie zaprószenie ognia przez pijanego lokatora. 53-latek znajdował się wtedy w mieszkaniu. Został przewieziony do szpitala, gdzie poddano go standardowym badaniom. Straty oszacowano na 10 tysięcy złotych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!