Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 listopada 2014

98,84% pracowników za odwołaniem zarządu JSW

98,84% pracowników za odwołaniem zarządu JSW
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Zdecydowana większość głosujących w referendum nad odwołaniem zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej opowiedziała się za. Wyniki są oczywiście niewiążące.

W referendum zorganizowanym 29 i 30 października w kopalniach i zakładach JSW wzięło udział 74,11% pracowników. Pytanie na jakie odpowiadali głosujący brzmiało: "Czy biorąc pod uwagę sytuację ekonomiczną Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA, sposób zarządzania spółką oraz działania zarządu JSW SA w zakresie stosowania prawa pracy: uważasz, że zarząd JSW utracił wiarygodność i powinien zostać odwołany?".

98,84% osób opowiedziało się za odwołaniem zarządu. Wyniki są oczywiście nie wiążące.

- Zdajemy sobie sprawę, że jego wyniki nie będą dla nikogo wiążące, ale rządzący powinni wiedzieć, jaka jest opinia załogi o zarządzie przedsiębiorstwa - mówił Roman Brudziński, wiceprzewodniczący Solidarności w JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW zanotowała wzrost kosztów JSW zanotowała wzrost kosztów

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
jasiu10.11.2014 8:27

gratuje związkowcom, panowie ściągniecie tą spółkę na dno!!!

profesor04.11.2014 17:48

To że ktoś ma dr inż. (nie ma dr mgr) to nie znaczy że potrafi rządzić taką spółką. Myślę, że ludzie po podstawówce poradziliby sobie lepiej niż aktualny prezes, który popełnia tak głupie błędy.

ggd04.11.2014 13:54

niech związki zrobią referendum Czy jesteś za odwołaniem zasiedziałych emerytów związkowych ze stołków

jeszcze górnik04.11.2014 11:06

Jeszcze tylko 2 miesiące.

zen 04.11.2014 8:45

komunistyczne górnicze przywileje i komunistyczny wynik referendum . brawo komuchy - związkowcy

Gość03.11.2014 21:30

Ludzie po podstawówce zorganizowali referendum na które w większości głosowali ludzie którzy ukończyli podstawówkę czy tam zawodówkę za tym by odwołać gościa który ma przed nazwiskiem dr mgr inz. . Nie jestem za tym żeby zawiesić nam dodatki takie jak czternastka czy deputat. Ale też nie jestem za tym by odwołać takiego gościa jak pan Zagórowski.

do Pl03.11.2014 21:19

Jakie wynagrodzenia głąbie??? Jak zarobki zwykłych pracowników od dwóch lat ciągle spadają, a "zarządzającym" oraz szefowi ciągle rosną.

Pokaż wszystkie opinie (9)