Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 4°
Queens Chicken
4 listopada 2014

Wiceprezes PiS poparła Mariana Janeckiego

3 listopada do Jastrzębia-Zdroju przyjechała wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, Beata Szydło. Spotkanie było okazją do poparcia Mariana Janeckiego na fotel prezydenta.

W trakcie spotkania podpisano również porozumienie między Wspólnotą Samorządową Mariana Janeckiego, jastrzębskim PiS-em oraz jastrzębska Solidarnością porozumienie o współpracy przed wyborami i po wyborach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wyniki wyborów zostały źle policzone? Wyniki wyborów zostały źle policzone?

Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia" Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Ryszard Myśler06.11.2014 22:22

Cóż, władza zawsze musi mieć rację

Władze miasta z Prezydentem z Bzia Zameckiego obiecywały mieszkańcom i w obecnej kampanii wyborczej też wiele obiecują, a jak to jest w praktyce - każdy widzi.

Inwestorów w mieście nie widać, a nawet jeśli ktoś chce się rozwijać często trafia na mur urzędników. Oto jedne z przykładów - miasto koniecznie chce wybudować drogę do Zakładu Odmetanowania Kopalń "ZOK" sp. z o.o. Przy okazji istnieje możliwość dostępu do większej ilości dostępności terenów inwestycyjnych. Taka jest teoria, bo urzędnicy magistraccy opracowali swój plan utrudniając jednemu z właścicieli rozwój gospodarstwa (chodzi o hodowlę strusi). Nic to, że właściciel przedstawia inne warianty nie kolidujące z rozwojem jego gospodarstwa, ale urzędnik musi mieć rację i straszy właściciela "specustawą drogową". Dodać trzeba, że jeden z wariantów wydłuża drogę o około 50 metrów, a przy okazji zwiększa dostęp do terenów inwestycyjnych.

Tzw. "specustawa drogowa" ma ułatwić urzędom sprawę, gdy właściciele gruntów nie dają urzędowi innej możliwości. W tym przypadku właściciel akurat wskazuje rozwiązanie nie kolidujące w żaden sposób ze zdrowym rozsądkiem i interesem społecznym. Co gorsza, wertując obszerną korespondencję zainteresowanego z Magistratem można odnieść wrażenie, że jest to rozmowa przysłowiowego "dziada z obrazem", bo nie wiadomo dlaczego UM w piśmie do 3-go wariantu podaje długość drogi -750 metrów, kiedy w rzeczywistości na mapce droga ta ma około 250 metrów. To już jest tajemnica magistrackich speców.

Spółka "ZOK" póki co żyje w symbiozie z górnictwem, a jak wygląda nasze górnictwo każdy widzi. Oto mamy przykład jak nasi włodarze traktują swoich wyborców, a wybory tuż, tuż i może naszym władcom trzeba by wystawić rachunek krzyżykami na karcie wyborczej?

"Za wszystkie głupstwa władców płacą ich narody". /Horacy/

Ryszard Myśler

Gość05.11.2014 13:37

Czy pani wiceprezes PiS poparła też żony posłów PiS rozrabiające w samolocie? Czy w PiS aż taka bieda, że muszą wnosić do samolotu własny alkohol?

ala05.11.2014 13:21

Tak duża partia jak PIS nie ma kandydata na prezydenta ? To co to za członków maja że żaden się nie nadaje ? Przecież nie mówcie mi , że nie można znaleść kandydata pokroju Janeckiego ! Przecież to nie takie trudne ?

Zatroskany05.11.2014 11:23

Poprę panią Hetman bo Ona ma szanse zjednoczyć wszystkie siły na rzecz rozwoju i dobra miasta! Czas żeby PiS nie trzymał się Janeckiego jak kiecki tylko wyciągnął dłoń właśnie do pani Anny bo to gwarantuje nam mieszkańcom szanse na "lepsze" Jastrzębie.Pozdrawiam

Czester05.11.2014 8:50

wyborcy PiS nie będą legitymizować dotychczasowych poczynań prezydenta Janeckiego i jego ekipy. Życzę wygranej Pani Hetman i nią będę głosować mimo że jestem elektoratem PiSu.

mieszkaniecSJZ05.11.2014 8:32

Poparcie Janeckiego przez pis oznacza klęskę tych dwóch ugrupowań. Jesteśmy już zmęczeni 12 latami rządów pana z Bzia i chcielibyśmy coś więcej, ale on nam nie da nic więcej, nie łudźcie się. On to nazywa "zrównoważony rozwój". A ja na to mówię prościej - ZASTÓJ. Trzeba iść na te wybory i dać ekipie Mariana czerwona kartkę! Dajmy szansę komuś nowemu. Dlaczego nie BUDA, Hetman czy Żmudziński? Trzeba szukać nowych rozwiązań.

Android04.11.2014 23:37

P...l...i... S nie. Chcę spać spokojnie:-)))

Pokaż wszystkie opinie (18)