Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
4 listopada 2014

Wiceprezes PiS poparła Mariana Janeckiego

3 listopada do Jastrzębia-Zdroju przyjechała wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, Beata Szydło. Spotkanie było okazją do poparcia Mariana Janeckiego na fotel prezydenta.

W trakcie spotkania podpisano również porozumienie między Wspólnotą Samorządową Mariana Janeckiego, jastrzębskim PiS-em oraz jastrzębska Solidarnością porozumienie o współpracy przed wyborami i po wyborach.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Posłowie PiS będą mieli gości Posłowie PiS będą mieli gości

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Ryszard Myśler06.11.2014 22:22

Cóż, władza zawsze musi mieć rację

Władze miasta z Prezydentem z Bzia Zameckiego obiecywały mieszkańcom i w obecnej kampanii wyborczej też wiele obiecują, a jak to jest w praktyce - każdy widzi.

Inwestorów w mieście nie widać, a nawet jeśli ktoś chce się rozwijać często trafia na mur urzędników. Oto jedne z przykładów - miasto koniecznie chce wybudować drogę do Zakładu Odmetanowania Kopalń "ZOK" sp. z o.o. Przy okazji istnieje możliwość dostępu do większej ilości dostępności terenów inwestycyjnych. Taka jest teoria, bo urzędnicy magistraccy opracowali swój plan utrudniając jednemu z właścicieli rozwój gospodarstwa (chodzi o hodowlę strusi). Nic to, że właściciel przedstawia inne warianty nie kolidujące z rozwojem jego gospodarstwa, ale urzędnik musi mieć rację i straszy właściciela "specustawą drogową". Dodać trzeba, że jeden z wariantów wydłuża drogę o około 50 metrów, a przy okazji zwiększa dostęp do terenów inwestycyjnych.

Tzw. "specustawa drogowa" ma ułatwić urzędom sprawę, gdy właściciele gruntów nie dają urzędowi innej możliwości. W tym przypadku właściciel akurat wskazuje rozwiązanie nie kolidujące w żaden sposób ze zdrowym rozsądkiem i interesem społecznym. Co gorsza, wertując obszerną korespondencję zainteresowanego z Magistratem można odnieść wrażenie, że jest to rozmowa przysłowiowego "dziada z obrazem", bo nie wiadomo dlaczego UM w piśmie do 3-go wariantu podaje długość drogi -750 metrów, kiedy w rzeczywistości na mapce droga ta ma około 250 metrów. To już jest tajemnica magistrackich speców.

Spółka "ZOK" póki co żyje w symbiozie z górnictwem, a jak wygląda nasze górnictwo każdy widzi. Oto mamy przykład jak nasi włodarze traktują swoich wyborców, a wybory tuż, tuż i może naszym władcom trzeba by wystawić rachunek krzyżykami na karcie wyborczej?

"Za wszystkie głupstwa władców płacą ich narody". /Horacy/

Ryszard Myśler

Gość05.11.2014 13:37

Czy pani wiceprezes PiS poparła też żony posłów PiS rozrabiające w samolocie? Czy w PiS aż taka bieda, że muszą wnosić do samolotu własny alkohol?

ala05.11.2014 13:21

Tak duża partia jak PIS nie ma kandydata na prezydenta ? To co to za członków maja że żaden się nie nadaje ? Przecież nie mówcie mi , że nie można znaleść kandydata pokroju Janeckiego ! Przecież to nie takie trudne ?

Zatroskany05.11.2014 11:23

Poprę panią Hetman bo Ona ma szanse zjednoczyć wszystkie siły na rzecz rozwoju i dobra miasta! Czas żeby PiS nie trzymał się Janeckiego jak kiecki tylko wyciągnął dłoń właśnie do pani Anny bo to gwarantuje nam mieszkańcom szanse na "lepsze" Jastrzębie.Pozdrawiam

Czester05.11.2014 8:50

wyborcy PiS nie będą legitymizować dotychczasowych poczynań prezydenta Janeckiego i jego ekipy. Życzę wygranej Pani Hetman i nią będę głosować mimo że jestem elektoratem PiSu.

mieszkaniecSJZ05.11.2014 8:32

Poparcie Janeckiego przez pis oznacza klęskę tych dwóch ugrupowań. Jesteśmy już zmęczeni 12 latami rządów pana z Bzia i chcielibyśmy coś więcej, ale on nam nie da nic więcej, nie łudźcie się. On to nazywa "zrównoważony rozwój". A ja na to mówię prościej - ZASTÓJ. Trzeba iść na te wybory i dać ekipie Mariana czerwona kartkę! Dajmy szansę komuś nowemu. Dlaczego nie BUDA, Hetman czy Żmudziński? Trzeba szukać nowych rozwiązań.

Android04.11.2014 23:37

P...l...i... S nie. Chcę spać spokojnie:-)))

Pokaż wszystkie opinie (18)