Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 listopada 2014

Tragiczny pożar na ul.Wieczorka. Nie żyje 60-latek

Tragiczny pożar na ul.Wieczorka. Nie żyje 60-latek
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W nocy z 3 na 4 listopada w jednym z mieszkań przy ulicy Wieczorka doszło do pożaru. 60-letniego lokatora nie udało się uratować. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce po godzinie 2:00 w nocy. Dyspozytor policji otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru na ulicy Wieczorka. Strażacy gasili pożar ponad dwie godziny.

W trakcie gdy ogień pojawił się w mieszkaniu, znajdował się tam 60-letni lokator. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Prawdopodobnie pojawienie się ognia była spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem. Prokuratora i policja wyjaśniają teraz okoliczności zdarzenia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!