Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 listopada 2014

Ukrywał sie miesiącami. Wpadł, bo zrobił awanturę

Ukrywał sie miesiącami. Wpadł, bo zrobił awanturę
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna wpadł w ręce policji, bo w środku nocy zakłócał ciszę i zaczął znieważać policjantów.

We wtorek po północy mundurowi interweniowali wobec mężczyzny, który zakłócał ciszę nocną mieszkańcom ulicy Pomorskiej. W trakcie legitymowania, 26-latek stał się agresywny i zaczął znieważać policjantów, obrażając ich. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

- Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości z uwagi na swą dość bogatą przeszłość kryminalną. Oprócz napadu na 32-latka, jastrzębianin odpowie również za groźby karalne oraz oszustwa. Jak ustalili kryminalni, w czerwcu tego roku 26-latek kilkukrotnie posłużył się znalezionym dowodem osobistym, aby wziąć kredyt i kupić sprzęt na raty. Oszacowano, że mężczyzna wyłudził w ten sposób ponad 6 tysięcy złotych - informuje jastrzębska komenda policji.

W środę na wniosek policjantów i prokuratora Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju zastosował wobec zatrzymanego tymczasowy areszt. Najbliższe 3 miesiące 26-latek spędzi za kratkami, gdzie będzie oczekiwał na proces. Grozi mu 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!