Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
10 listopada 2014

Włamał się do mieszkania swojego kolegi

Włamał się do mieszkania swojego kolegi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

45-latek wybił szybę w oknie balkonowym i włamał się do mieszkania swojego kolegi, z którym wcześniej pomieszkiwał. Jak tłumaczył, chciał tylko zabrać swoje rzeczy.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Wielkopolskiej. Właściciel mieszkania przechodząc w pobliżu swojego bloku zauważył, że w jego mieszkaniu na parterze ktoś wybił szybę. Powiadomił policję o włamaniu.

- Gdy do mieszkania przyszli mundurowi, sprawca sprzątał akurat rozbite szkło. Okazało się, że mężczyzna jest znajomym 39-latka i wszedł do środka żeby zabrać swoje rzeczy - informuje policja.

45-latek trafił do aresztu. Podczas przesłuchania tłumaczył, że chciał zabrać swoje rzeczy. Wcześniej mieszkał u swojego kolegi, ale ten zwlekał z wydaniem mu jego rzeczy.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!