Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
10 listopada 2014

Włamał się do mieszkania swojego kolegi

Włamał się do mieszkania swojego kolegi
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

45-latek wybił szybę w oknie balkonowym i włamał się do mieszkania swojego kolegi, z którym wcześniej pomieszkiwał. Jak tłumaczył, chciał tylko zabrać swoje rzeczy.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Wielkopolskiej. Właściciel mieszkania przechodząc w pobliżu swojego bloku zauważył, że w jego mieszkaniu na parterze ktoś wybił szybę. Powiadomił policję o włamaniu.

- Gdy do mieszkania przyszli mundurowi, sprawca sprzątał akurat rozbite szkło. Okazało się, że mężczyzna jest znajomym 39-latka i wszedł do środka żeby zabrać swoje rzeczy - informuje policja.

45-latek trafił do aresztu. Podczas przesłuchania tłumaczył, że chciał zabrać swoje rzeczy. Wcześniej mieszkał u swojego kolegi, ale ten zwlekał z wydaniem mu jego rzeczy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!