Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 listopada 2014

GKS podpisał partnerstwo z Naprzodem Czyżowice

GKS podpisał partnerstwo z Naprzodem Czyżowice
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony piątek, władze klubu GKS 1962 Jastrzębie podpisały partnerstwo z Naprzodem Czyżowice. Współpraca ma przynieść obu klubom korzyści. Liderem współpracy jest GKS.

Jednym z punktów partnerstwa będzie umożliwienie piłkarzom Naprzodu brania udziału w treningach, sparingach i obozach organizowanych przez jastrzębski GKS. Jednocześnie GKS 1962 Jastrzębie będzie miał możliwość "korzystania" z zawodników Naprzodu, natomiast Naprzód Czyżowice będzie klubem pierwszego wyboru dla zawodników, którzy nie mieszczą się w kadrze GKS-u.

Obie strony będą na bieżąco ustalały harmonogram współpracy, a minimum raz do roku zobowiązały spotykać się by omówić szczegóły partnerstwa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość12.11.2014 18:30

Do Ecik. Ale my cie nie kochomy.

Ecik10.11.2014 13:26

jo je edek zy slonskiej - wiecie kiery ja? my som najlepsza druzyna w miescie. ino gks - nykt inny. my podpisoli partnerstwo z silnym kluba. niebawem my byda popularni nawet pozo miastem. my tylko wierni i oddoni kibice. ni potrzebna mi dziewczyna bo kochom gks