Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
11 listopada 2014

Internauci wybrali Budę. Kto wygra 16 listopada?

Internauci wybrali Budę. Kto wygra 16 listopada?

Głosowanie internautów w wirtualnych wyborach prezydenta Jastrzębia-Zdroju zakończone. Internauci wybrali Janusza Budę. Najmniej głosów zdobył prezydent Marian Janecki. 

Wirutalne wybory trwały od 23 października do 10 listopada. Łącznie oddano 5724 głosy. Można było oddawać jeden głos dziennie.

Internauci najczęściej głosowali na Janusza Budę (1793 głosy). Na drugim miejscu znalazł się Sławomir Żmudziński (1539 głosów), a na trzecim Anna Hetman (1436 głosów). Ostatnie miejsce zajął urzędujący prezydent Marian Janecki.

Internetowe głosowanie to tylko zabawa, która niekoniecznie odzwierciedla prawdziwe poparcie dla danych kandydatów. Już teraz zapraszamy wszystkich jastrzębian do głosowania 16 listopada podczas wyborów samorządowych.

Zobacz wyniki głosowania

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (41)
Wyborca14.11.2014 21:57

Ania Hetman jest stworzona na to stanowisko bo jest odważna i pracowita! A te złośliwe komentarze pod jej adresem mijają się z prawdą.Oddając głos na panią Hetman nasze miasto tylko zyska i będzie coś wreszcie się tutaj działo.Pozdrawiam

Tomasz14.11.2014 20:14

nikt z kandydatów oprócz Janeckiego nie ma żadnego doświadczenia w samorządzie, nikt. Jak JSW ogłasza nabór na ślusarza to wiadomo, że fryzjer nie ma szans. Tu jest podobnie. Co to jest 5724 głosy? Tyle prezydent Janecki dostanie z samego Bzia. Przypominam sondaże z przed 4 lat kiedy to wygrał Pan Matusiak a jak się później okazało prezydentem został Janecki. Teraz będzie tak samo, powodzenia!

Gość14.11.2014 15:20

Na różowej karcie do głosowania zaznaczamy Ania!

Mieszkaniec14.11.2014 14:51

Pan Janecki i rozsądek ni idą w parze. Straciliśmy przez dwie kadencje tej ekipy. Pierwsza kadencja to była nauka jak rządzić a druga to sporo drogich inwestycji. My potrzebujemy prezydenta, który zna dokładnie specyfikę pracy zarządzającego miastem i zorganizuje zarządzanie sensownie.

Igor14.11.2014 7:20

Ten plebiscyt to " psu na budę". Wygra rozsądek jastrzębian i Pan Janecki.

Jastrzymbiok12.11.2014 17:20

To godej chopie ze Szeroki po wiela żeście sie zrzucili na Hetman iBude?

szeroka12.11.2014 16:22

ile wydali hetman i buda na kampanie wyborcza? i pisze jakis pajacyk wydali tyle ile mogli wydac :) hah nic nie mogli to moja kasa i innych ! ze swojego placic jak zmudzinski !!

Pokaż wszystkie opinie (41)