Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 listopada 2014

Poczuj magię świąt w Grzybowie

Poczuj magię świąt w Grzybowie

Chcemy Państwa serdecznie zaprosić na niepowtarzalne święta nad polskim morzem. Pensjonat "Róża" w Grzybowie przygotował dla Państwa specjalną ofertę: pięć dni wypoczynku w miłej, ciepłej i świątecznej atmosferze. Tym razem w święta na pewno uda się Państwu wypocząć, bo to my przygotujemy świąteczne wypieki oraz potrawy na wspaniałą i bogatą kolację wigilijną.

Gwarantujemy Państwu pobyt w komfortowych warunkach w pokojach z własną łazienką, telewizorem LED oraz dostępem do wi-fi, żeby mogli Państwo cały czas dzielić się swoimi wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Przygotowaliśmy także pięć śniadań w formie bufetu szwedzkiego, a także cztery obiadokolacje.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Dzieci poniżej 3 roku życia mogą przyjechać ze swoimi rodzicami za darmo, a maluchy od 4 do 7 lat korzystają z 50 proc. zniżki. Natomiast dzieci w wieku 7-12 z 30 proc. zniżki. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanym świątecznym wieczorze bajkowym.

Jednak najważniejszym punktem wizyty będzie oczywiście kolacja wigilijna. A po niej wieczór kolęd.

Pięciodniowy pobyt w naszym pensjonacie między 22 a 27 grudnia kosztuje 590 zł od osoby. Istnieje możliwość wykupienia pobytu w pokojach typu Lux w cenie 690 zł od osoby. Możliwe jest też przedłużenie lub skrócenie pobytu. 

Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły oferty pod adresem:
http://www.rozagrzybowo.pl/swieta-w-grzybowie

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!