Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
13 listopada 2014

Harcerze mają nową siedzibę Hufca

Harcerze mają nową siedzibę Hufca
fot. Rafał Stelmaczonek / UM Jastrzębie

Nowa siedziba Hufca jastrzębskich harcerzy mieści się teraz przy ulicy 1 Maja. W środę, 12 listopada odbyło się tam oficjalne otwarcie.

Do tej pory jastrzębscy harcerze mieli swoją siedzibę w Gimnazjum nr 8 przy ulicy Szkolnej 5. Z uwagi, że budynek został przeznaczony na inne cele, harcerze musieli się przenieść. Nowa siedziba na ulicy 1 Maja została wyremontowana  i dopasowana do wymagań harcerzy. Remont trwał dwa miesiące.

- Jest tu miejsce na harcówkę i biura, gdzie mogą się spotykać władze Hufca i działające w nim komisje. Samo otwarcie przerosło nasze oczekiwania. Przybyło bardzo dużo gości, co zagwarantowało świetną zabawę - mówi druh Piotr Piotrowicz, komendant Hufca.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Harcerze idą na Mont Blanc. Otwarto "zrzutkę" Harcerze idą na Mont Blanc. Otwarto "zrzutkę"

Światełko Pokoju przywędrowało do Jastrzębia Światełko Pokoju przywędrowało do Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
mieszkaniec28.11.2014 21:14

Ja jestem ciekawy na jakie cele Gimnazjum ma być przeznaczone. Budynek tylko niszczeje...

tusosław14.11.2014 1:43

fajne te harcereczki

Janek13.11.2014 16:11

czego to jeszcze ten nierób nie otworzy żeby tylko trzymać się przy korycie. Janecki nieudaczniku nikt już ci nie wierzy