Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
14 listopada 2014

35 tysięcy złotych ze zbiorki Hospicjum

1 listopada Hospicjum Domowe im. ks. Eugeniusza Dutkiewicza w Jastrzębiu-Zdroju kwestowało pod cmentarzami i kościołami. Łącza kwota jaką udało się zebrać to ponad 35 tysięcy złotych.

Jastrzębianie wrzucili do puszek kwestujących 35 242 złote. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu niezbędnego do pielęgnacji chorych oraz środków higieny osobistej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Uwaga! Oszuści finansowi zastawiają pułapki Uwaga! Oszuści finansowi zastawiają pułapki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
bev14.11.2014 17:40

Uważam, ze suma niezła. Sam wrzuciłem "papierek" z niezłym nominałem. Dobra inicjatywa, żeby puszki trzymały dzieci, tak jak to było w tym roku, to ludzie chętnie wrzucają. W zeszłych latach z puszkami przy cmentarzu kwestowali jastrzębscy politycy różnej maści i nikt nie chciał rzucać, bo wiadomo, że do polityków nikt nie ma zaufania.

a14.11.2014 11:30

Trochę mało, jak na tak duże potrzeby, ale dobre i to, dobrze, że jesteście.