Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 listopada 2014

Dyrektor szpitala zaprzecza słowom PiS

Dyrektor szpitala zaprzecza słowom PiS
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju wydała oświadczenie, w którym pisze, że nie ma planów prywatyzacji szpitala. Tego typu informację można wyczytać na materiałach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości.

Grażyna Kuczera, dyrektor szpitala wydała oświadczenie w którym pisze, że nie dojdzie do "nieodpowiedzialnej prywatyzacji". Takie stwierdzenie można bowiem wyczytać w ulotce wyborczej PiS.

- Apeluję zatem do polityków, aby wobec braku pomysłów na zachęcenie do siebie wyborców nie powoływali się na nasz Szpital, nie przypisywali sobie zasług należnych wyłącznie Pracownikom oraz nie wprowadzali chaosu i niepokoju w mury naszego Szpitala - pisze w oświadczeniu Grażyna Kuczera.

Dyrektor placówki, mówi że tezy zawarte w ulotce PiS-u nie są podparte faktami, a planów prywatyzacji szpitala nie prowadzi. Takie stwierdzenia, według niej "odbijają się negatywnie na Szpitalu wzbudzając uzasadniony niepokój wśród pacjentów i pracowników".

Zobacz całe oświadczenie dyrektor szpitala

Polub i udostępnij
Czytaj też

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
znawca_tematu17.11.2014 9:44

@RE - Nie było czego prywatyzować. Nie staraj się być "chojrak" w momencie, gdy nie masz zielonego pojecia co sie wokoł ciebie dzieje.

@Ira - gardze dotacjami, przywilejami, zasiłkami i wszystkim co zwiazane z socjalizmem... TFU! palcem bym tego nie ruszył bo to gorsze niz g... od zawsze jestem samowystarczalny i panstwo do niczego nie jest mi potrzebne...

@Wyborca - ja tu biedaku nie przybyłem argumentowac.. nie jestescie warci powaznej dyskusji na ten temat, bo w d.. byliscie i g.. widzieliscie... zaden z was nie jest w stanie sobie wyobrazic o czym napisalem i skad mam wiedze... czytajcie swoje gazetki i ogladajcie swoje dzienniki telewizyjne LOL

Wyborca17.11.2014 9:21

"znawca tematu" mówił dwa lata temu i uważa to za poważny argument. Dowcipne czy głupie.

Ira17.11.2014 9:00

Do "znawcy tematu". Rozumiem, że nie jesteś pisowcem, ale mam głęboką nadzieję, że skoro jak piszesz nienawidzisz socjalizmu, nie bierzesz żadnych dotacji z funduszu socjalnego, tzw. ołówkowego, paczek dla dzieci, bo to właśnie są zdobycze socjalizmu.

RE17.11.2014 2:00

Do znawcy_tematu - I co? przez dwa lata nie potrafili sprywatyzować? Ale durnie!

frodo16.11.2014 21:00

Hehe szybka riposta PełO :)

znawca_tematu16.11.2014 17:10

Pani Kuczera ma nas za durniów. Nie jestem pisowcem, bo nienawidzę socjalizmu, ale wciskać kit jakoby szpital nie był przygotowywany pod prywatyzację, to po prostu śmiech na sali. Swojej koleżance o tym mówiłem już dwa lata temu. :)))

do Mirka S.16.11.2014 14:55

Pani Mirko, prezydent miasta nie ma nic wspólnego z WSS nr 2. Szpital jest pod nadzorem marszałka województwa. Była sprawa, że marszałek chciał przekazać szpital miastu wraz z jego zadłużeniem, na szczęście prezydent wiedział co robi i odmówił. Ot cała historia.

Pokaż wszystkie opinie (13)