Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
14 listopada 2014

Dyrektor szpitala zaprzecza słowom PiS

Dyrektor szpitala zaprzecza słowom PiS
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju wydała oświadczenie, w którym pisze, że nie ma planów prywatyzacji szpitala. Tego typu informację można wyczytać na materiałach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości.

Grażyna Kuczera, dyrektor szpitala wydała oświadczenie w którym pisze, że nie dojdzie do "nieodpowiedzialnej prywatyzacji". Takie stwierdzenie można bowiem wyczytać w ulotce wyborczej PiS.

- Apeluję zatem do polityków, aby wobec braku pomysłów na zachęcenie do siebie wyborców nie powoływali się na nasz Szpital, nie przypisywali sobie zasług należnych wyłącznie Pracownikom oraz nie wprowadzali chaosu i niepokoju w mury naszego Szpitala - pisze w oświadczeniu Grażyna Kuczera.

Dyrektor placówki, mówi że tezy zawarte w ulotce PiS-u nie są podparte faktami, a planów prywatyzacji szpitala nie prowadzi. Takie stwierdzenia, według niej "odbijają się negatywnie na Szpitalu wzbudzając uzasadniony niepokój wśród pacjentów i pracowników".

Zobacz całe oświadczenie dyrektor szpitala

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia" Anna Hetman: "Najważniejszy jest rozwój Jastrzębia"

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
znawca_tematu17.11.2014 9:44

@RE - Nie było czego prywatyzować. Nie staraj się być "chojrak" w momencie, gdy nie masz zielonego pojecia co sie wokoł ciebie dzieje.

@Ira - gardze dotacjami, przywilejami, zasiłkami i wszystkim co zwiazane z socjalizmem... TFU! palcem bym tego nie ruszył bo to gorsze niz g... od zawsze jestem samowystarczalny i panstwo do niczego nie jest mi potrzebne...

@Wyborca - ja tu biedaku nie przybyłem argumentowac.. nie jestescie warci powaznej dyskusji na ten temat, bo w d.. byliscie i g.. widzieliscie... zaden z was nie jest w stanie sobie wyobrazic o czym napisalem i skad mam wiedze... czytajcie swoje gazetki i ogladajcie swoje dzienniki telewizyjne LOL

Wyborca17.11.2014 9:21

"znawca tematu" mówił dwa lata temu i uważa to za poważny argument. Dowcipne czy głupie.

Ira17.11.2014 9:00

Do "znawcy tematu". Rozumiem, że nie jesteś pisowcem, ale mam głęboką nadzieję, że skoro jak piszesz nienawidzisz socjalizmu, nie bierzesz żadnych dotacji z funduszu socjalnego, tzw. ołówkowego, paczek dla dzieci, bo to właśnie są zdobycze socjalizmu.

RE17.11.2014 2:00

Do znawcy_tematu - I co? przez dwa lata nie potrafili sprywatyzować? Ale durnie!

frodo16.11.2014 21:00

Hehe szybka riposta PełO :)

znawca_tematu16.11.2014 17:10

Pani Kuczera ma nas za durniów. Nie jestem pisowcem, bo nienawidzę socjalizmu, ale wciskać kit jakoby szpital nie był przygotowywany pod prywatyzację, to po prostu śmiech na sali. Swojej koleżance o tym mówiłem już dwa lata temu. :)))

do Mirka S.16.11.2014 14:55

Pani Mirko, prezydent miasta nie ma nic wspólnego z WSS nr 2. Szpital jest pod nadzorem marszałka województwa. Była sprawa, że marszałek chciał przekazać szpital miastu wraz z jego zadłużeniem, na szczęście prezydent wiedział co robi i odmówił. Ot cała historia.

Pokaż wszystkie opinie (13)