Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 2°
17 listopada 2014

1:0 na wyjeździe z Górnikiem Wesoła

Piłkarze GKS 1962 Jastrzębie wygrali wyjazdowy mecz z Górnikiem Wesoła. Jedyna gola strzelił już na początku meczu Wojciech Caniboł.

Mecz rozpoczął się od bramki dla Jastrzębia. W 11. minucie po dośrodkowaniu Zajączkowskiego, błąd bramkarza Górnika wykorzystał Wojciech Caniboł. Okazję do podwyższenia wyniku miał jeszcze Kamil Jadach, ale strzał był za słaby by pokonać bramkarza rywali. Zawodnicy Górnika mieli szanse na wyrównanie pod koniec pierwszej połowy, ale Grzegorz Drazik wyszedł z tego obronną ręką.

W drugiej połowy obraz gry się nie zmienił. Nadal to jastrzębianie prezentowali się lepiej. Nerwowo zrobiło się pod koniec meczu kiedy Kamil Duda otrzymał czerwoną kartkę.

Górnik Wesoła - GKS 1962 Jastrzębie 0:1 (0:1)
0:1 Caniboł 11'

Górnik Wesoła: Matras - Wujec (67. Cieszyński), Moskal, Kania, Czapla - Szumilas, Tuleja, Grzech (46. Sarzała), Jaskiernia (72. Koniarek) - Siwek, Haftkowski.

GKS 1962 Jastrzębie: Drazik - Zajączkowski, Pacholski, Szymura, Duda - Weis, Gorzała (46. Musioł), Tront, Szczęch (82. Lorenc) - Jadach, Caniboł (77. Hajczuk).