Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
17 listopada 2014

Niewielkie zwycięstwo JKH z HC GKS-em Katowice

Niewielkie zwycięstwo JKH z HC GKS-em Katowice
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wygraną 2:1 zakończyło się niedzielne spotkanie JKH GKS Jastrzębie z HC GKSe-m Katowice. Poprzedni mecz z drużyną z Katowic, jastrzębianie wygrali aż 14:2.

JKH GKS Jastrzębie przyjechał do Katowic w okrojonym składzie. Nie było Odrobnego, Rompkowskiego, Aleksyuka i Stebera. Pierwsze trafienie padło w 14. minucie, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Chwilę później wątpliwości nie było - do bramki krążek wrzucił Krzysztof Kantor.

Kolejna bramka padła chwilę po rozpoczęciu drugiej tercji. W 22. minucie trafienie zaliczył Maciej Urbanowicz. Katowiczanie nadrobili zdobyciem bramki 29. minucie, kiedy jastrzębianie mieli na lodowisku jednego zawodnika mniej.

W trzeciej tercji bramki nie padało, ale nie brakowało emocji. Ich sprawcą był sędzia Tomasz Radzik, który nie skąpił kar zawodnikom obu drużyn. Najpierw podwójna karę odsiadywali jastrzębianie, później to samo spotkało gospodarzy. Na ławkę kar powędrował również Michał Plichta, który miał symulować faul. Chwilę później swoje niezadowolenie z decyzji arbitra wyraził Tomas Protivny. Najpierw dostał dwuminutową karę, a później dziesięciominutową za niesportowe zachowanie.

HC GKS Katowice - JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
0:1 - 17:56 - Krzysztof Kantor - Michal Plichta - Artem Bondariev
0:2 - 21:16 - Maciej Urbanowicz - Tomáš Protivný
1:2 - 28:43 - Maros Goga - Tomáš Čičala, Konrad Lacheta (5/4)

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jan17.11.2014 16:03

Ledwo,ledwo masakra.