Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
18 listopada 2014

Marian Janecki bez poparcia jako radny?

Marian Janecki bez poparcia jako radny?
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Prezydent Marian Janecki oprócz tego, że kandydował na prezydenta, starał się również o mandat radnego. Najprawdopodobniej w tym drugim głosowaniu poparcia nie uzyskał.

Państwowa Komisja Wyborcza jeszcze nie podała oficjalnych wyników wyborów samorządowych. Nieoficjalne wyniki mówią jednak, że aktualny prezydent nie otrzymał poparcia od wyborców jako radny i nie zasiadłby w Radzie Miasta. Mieszkańcy z okręgu nr 1 najchętniej wybierali Łukasza Kaszę (PiS) oraz Annę Toborowicz (Jastrzębska Wspólnota). Podobnie jak Janecki, głosów pozwalających zasiąść w radzie nie otrzymali wiceprezydent Krzysztof Baradziej i doradca prezydenta Franciszek Piksa.

Gdyby Marian Janecki w drugiej turze wyborów na prezydenta przegrał z Anną Hetman mógłby zniknąć z jastrzębskiej sceny politycznej.

Są to jeszcze niepotwierdzone informacje. PKW ciągle ma problemy ze zliczaniem głosów. O wynikach głosowania dotyczących naszego miasta będziemy na bieżąco informować.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (70)
mieszkaniec02.12.2014 20:33

Przepowiednie i marzenia większości mieszkańców się spełniły, trzech panów ze zdjęcia odsunięto od władzy. Panowie mniej wstydu by było jakby odeszliście sami np. spowodu stanu zdrowia- praktykowane w waszej młodzieńczej epoce.

doradca28.11.2014 21:38

Panowie ze zdjęcia, koniec poniżania mieszkańcow Jastrzębia-Zdroju, najwyższy czas odejść z honorem, bo może być zapóźno jak zajmie się wami wymiar sprawiedliwości.

wywłaszczony28.11.2014 9:54

podatnicy !
Panowie na zdjęciu znów wywłaszczają właścicieli działek w Szerokiej i budują dodatkową (społeczeństwu niepotrzebną) drogę do prywatnej Spółki z o.o. Należy zapytać tych panów, komu tym razem uzbrajają działki za publiczne pieniądze.

wywłaszczony28.11.2014 8:35

Wspólnota Samorządowa z Panem Prezydentem bardzo dużo zrobila dla "swoich" wywłaszczyła właścicieli gruntów w Szerokiej przy ul. Sławika i wybudowała dodatkowa drogę do boiska sportowego. Obecnie droga ta służy głównie jako dojazd do nowo wybudowanych 3 budynków mieszkalnych doradcy Prezydenta Pana Franciszka P. i jego rodziny oraz uzbraja pozostałe działki Pana doradcy.

J-bie24.11.2014 15:59

Koniec Pana Maryjana:)
uff, dziękujemy:)

Czy rozumiemy?21.11.2014 22:21

NIGDY? Mandatu nie dali wyborcy, ale nieopatrznie mogą doprowadzić do ciągu pomyłek, i wejdzie nie TRZECH panów (Janecki, Baradziej, Piksa), ale byćmoże i pan Matusiak zwolni mandat radnego, bo sam będzie wickiem? Niby takie słuchy po gminie krążą...

pomidor21.11.2014 22:13

No i super, po co nam tacy radni - bezradni! Załatwili sosbie juz wszystko niech spadają!

Pokaż wszystkie opinie (70)