Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 listopada 2014

Jastrzębskie przedsiębiorstwa z "Czarnym Diamentem"

Łucjan Kurcok, dyrektor Biura Organizacji i Zarządzania w JSW, kopalnia Pniówek i Jastrzębskie Zakłady Wodociągów i Kanalizacji otrzymały nagrodę "Czarnego Diamentu 2014". Oficjalna gala odbyła się w piątek 14 listopada.

"Czarne Diamenty" przyznawane są od 16 lat przez Izbę Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego. Wyróżnienia otrzymują osoby, firmy i instytucje, które w znaczny sposób przyczyniły się do rozwoju regionu i województwa.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość19.11.2014 18:56

biuro organizacji i zarzadzania jsw buehehhe, co za idioci ich wybierali??, przeciez kazdy widzi jakie jest zarzadzanie w jsw, niewspomne o cenie akcji, a organizacja jest taka ze brak scian i przygotowek, brawo, niezla manipulacja

Gość18.11.2014 14:35

Ciekawe, że taka znakomita firma nie potrafi od marca usunąć wycieku wody przy skrzyżowaniu Mazowieckiej i Pomorskiej.