Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
24 listopada 2014

Nowa Prawica poprze Mariana Janeckiego?

Nowa Prawica poprze Mariana Janeckiego?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Anna Hetman z poparciem Janusza Budy i Sławomira Żmudzińskiego, Marian Janecki z poparciem PiS i Solidarności. Tak wygląda sytuacja przed II turą wyborów. Kogo poprze Nowa Prawica?

Jak informuje Adam Pustelnik z Kongresu Nowej Prawicy prowadzone są rozmowy z Marianem Janeckim w sprawie realizacji postulatów programowych Nowej Prawicy.

- Porozumienie zostanie sporządzone na piśmie i przedstawione na konferencji prasowej - mówi Adam Pustelnik, wiceprezes zarządu regionu śląsko-dąbrowskiego Nowej Prawicy.

Nic więcej jednak nie wiadomo. Przedstawiciel Nowej Prawicy poprzestał na oświadczeniu i nie zdradza więcej szczegółów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się" "Marzenia o piękniejszym i nowoczesnym Jastrzębiu spełnią się"

Z kim będzie rządzić prezydent Hetman? Z kim będzie rządzić prezydent Hetman?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (26)
Wyborca26.11.2014 10:18

Ogłaszanie, że się kogoś popiera odwołuje się do bezmyślności ludzi. Co mnie obchodzi poparcie jakiejś partii, która mnie zupełnie nie interesuje choćby przez swą niska wiarygodność. W mieście to nie partie powinny walczyć a programy jakie przedstawia kandydat na prezydenta. Partia, składa się z cwaniaków nie potrafiących pracować z pozytywnym skutkiem tej pracy. Niewielu działaczy partyjnych to ludzie inteligentni, potrafiący samodzielnie coś zrobić. To urodzeni działacze, którym chce się coś robić dla społeczeństwa. I tylko takich możemy popierać.

Zniesmaczony26.11.2014 7:36

Na zdroju koło starego pks w piątek były na słupie plakaty z panią Hetman,dziś ktoś je wszystkie pozalepiał plakatami pana Mariana...

arbuz26.11.2014 0:37

To kogo ci ludzie od Żmudzińskiego popierają Domaszk, Wójcik, Gruszka, Tomczak
Janeckiego czy Hetman ? Bo już nic nie wiem. Raz na mówią że PO to największe zło potem PO popierają. Bo to Janecki zły teraz jego popierają bądź tu mądry.

Krzysztof25.11.2014 19:09

Czy nie zagalopował się pan Adaam Pustelnik? Niech wypowiada sie w Pawłowicach, a nie wtrąca sie do Jastrzebia. To są wybory samorządowe. Janecki ciągle powtarzął, że samorządach nie ma polityki. Patrząc realnie Janecki zawarłby porozumienie nawet z diabłem, byle sie tylko ostać. Nietstey pan Pustelnik nie przyniesie mu uroku! Janecki musi odejść. Mieszkańccy nawet nie wybrali go radnym jak zawsze! Czy ten chłopisko już nic nie kuma?????

browarek25.11.2014 15:06

Dlaczego Janecki wstydzi się podać, że jego ewentualnym zastępcą będzie Andrzej Matusiak? Boi się hejterów? A może taka informacja pociągła by go tylko w dół?

maja24.11.2014 23:16

Pan Janecki niestety do domuuuuu !!!!!!!!!!!

do Łomot24.11.2014 22:15

Są. Tylko Pan Pustelnik prezes oddziału rybnickiego podjął decyzję za nas.

Pokaż wszystkie opinie (26)