Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
24 listopada 2014

Hetman: "Nie będzie zwolnień w UM"

Hetman: "Nie będzie zwolnień w UM"
fot. materiały prasowe

Urzędnicy mogą czuć się zaniepokojeni. Dochodzą do nich informacje, że dojdzie do zwolnień jeśli w wyborach na prezydenta wygra Anna Hetman. Ona sama przeczy tym pogłoskom.

Jak pisze na swojej stronie internetowej, kandydatka na prezydenta miasta Anna Hetman, w ostatnim czasie dochodziły do niej informacje o tym, że w przypadku wygranych wyborów ma zwalniać urzędników pracujących w Urzędzie Miasta, ale także pracowników MOK, MOSiR i JZWiK.

- W przypadku wygranych wyborów nie zamierzam nikogo zwalniać, ani też niczego rozwiązywać. Zamierzam jedynie wprowadzić inny styl zarządzania - pisze na swojej stronie internetowej, Anna Hetman.

Hetman pisze, że takie informacje rozpuściła konkurencja. - Konkurencja używa języka manipulacji - twierdzi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (31)
gregor30.11.2014 21:00

Pani Hetman niby obiecuje nowe miejsca pracy. Proszę powiedzieć w jaki sposób pani chce ten cel zrealizować. Nie ma pani pomysłu tak samo jak go nie ma Pan Janecki. oboje pleciecie bzdury byle by tylko sięgnąć po stołek. Ja proponuję bojkot wyborów. Żaden z tych kandydatów nie wniesie nic nowego. Pani Hetman zajmie ze 2 lata zanim ogarnie się ze wszystkim i pozna aktualny stan rzeczy, a w kolejne dwa lata nic nie zrobi. a w obecnej sytuacji nie ma miejsca na naukę. Żadnych konkretów, typowa kiełbasa wyborcza..zrobię to i to tylko mnie wybierzcie. Kandydaci niekompetentni. Miasto stoi, ale zaczną się schody. Inwestorów brak, a jeżeli któryś już coś zaplanuje, to wycofuje się lub zamraża inwestycję. Nam nie potrzeba aquaparku, bo to kosztuje krocie i miasta na to nie będzie stać, wybudowanie obiektu to dopiero początek. Najdroższe jest jego utrzymanie. To miasto potrzebuje miejsc pracy, dlaczego młodzi uciekają ? Inżynierowie i technicy różnych specjalizacji z łatwością znajdują pracę w każdym innym pobliskim mieście. J-bie i tak nie jest pożądanym miastem przez inwestorów, Skoro o nich tak trudno, to już jak się pojawią to nie utrudniajcie im wejścia do naszej strefy. Jakich obecnie liczących się na lokalnym rynku mamy pracodawców w J-biu ? JSW, kuleje i szuka oszczędności, stara się robić dobrą minę do złej gry, biorąc pod uwagę upór związków i górników, to zwolnienia będą nieuniknione. Galerie handlowe, młodzi ludzie pracują, sprzedają, ale jak się coś nie zmieni to nie będzie miał kto kupować, a przede wszystkim za co, więc też zwolnienia. Prymat, firma w której rotacja pracowników jest olbrzymia, mobbing, stres i akord. Wiele osób, aby mieć jakąkolwiek pracę dojeżdża do ościennych miast, po wprowadzeniu darmowej komunikacji jak to miało miejsce w przypadku Żor, gdzie darmowa komunikacja dział tylko na terenie miasta, a linie łączące J-bie z Żorami obsługuje MZK, po wycięciu MZK nie będzie już możliwości dojazdu. Naszym kandydatom mówię stanowcze nie. Jak już zostałbym zmuszony do wyboru, to wolałbym pomimo wszystkich wad i niedociągnięć Pana Janeckiego, bo za jego ewentualnej nowej kadencji nie będzie żadnych zmian, a w przypadku wyboru Pani Hetman obawiam się, że będzie gorzej.

doradca28.11.2014 21:51

uważam, że w Urzędzie powinna nastąpić zmiana na stanowiskach, (naczelników) by zapobiec nieprawidłowościom jakie popełniono przez ostatnie 12 lat prezydentury Pana Janeckiego.

pęd do zmian po 12 latach28.11.2014 15:25

kilka wydziałów (w tym najwazniejszy) az prosi się o zmianę, bo wkopuje prezydenta i ściąga oświate na dno. Może nie zwalnic, ale odswieżyć, poprzerzucać, świezej krwi dołozyć, przyjrzec się każdemu - niekompetencja aż rzuca sie w oczy.

cynamon27.11.2014 0:39

Nalezy głosować na Panią Annę Hetman, bo Janecki to kupa ciała bez pomyslunku na rozwój miasta!!!! Janeccki musi odejść!!!

anty26.11.2014 21:42

no, niestety, rząd PO to jedno wielkie bagno, kolesiostwo, przekręty, ciągłe wyciąganie rączek po pieniądze cieżko pracujących obywateli i marnowanie tej kasy na bzury, świecidełka, posadki i premie dla znajomych. więc, sory, ale wybieram mniejsze zło, czyli Janeckiego.

Za 26.11.2014 20:43

Do Irenka: Czy też chcesz być zwolniona, lub znajomi ? Nie podpuszczaj.

Wyborca nr126.11.2014 20:41

Niech Pani nie straszy swych wyborców. W UM jest parę osób do wyrzucenia. Za niekompetencję. Pan Janecki ich trzymał i ma teraz za swoje. Oni byli mu wierni ale niekompetentni. A oni nie pracują dla prezydenta miasta, tylko dla nas. Mieszkańców.

Pokaż wszystkie opinie (31)