Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
24 listopada 2014

Naprzód lepszy od JKH. Kolejna przegrana

Naprzód lepszy od JKH. Kolejna przegrana
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Przegraną 3:2 zakończył się niedzielny mecz między JKH GKS Jastrzębie a Naprzodem Janów, który odbył się w Katowicach.

Mecz lepiej rozpoczęli jastrzębianie. W 9. minucie golkipera z Naprzodu Janów pokonał Filip Drzewiecki. Mimo wielu groźnych akcji, zawodnicy JKH nie zdobyli więcej bramek. Z pierwszej tercji Przemysław Odrobny wyszedł z czystym kontem.

Druga odsłona była bardziej wyrównana. Najpierw w 30. minucie Odrobnego pokonał Łukasz Elżbieciak i hokeiści Janowa mogli cieszyć się z remisu. Kilka minut później kolejną bramkę na konto rywali zapisał Łukasz Podsiadło. Teraz to jastrzębianie musieli gonić wynik. W 39. minucie udało się to Petrowi Polodnie, który wyrównał na 2:2.

Kolejna tercja zapowiadał się ciekawie. W 52. minucie na ławkę kar trafili Tomas Protivny i Jan Steber. Tę sytuację wykorzystali hokeiści Naprzodu i 30 w 30 sekund zdołali za sprawą Patryka Koguta wyjść na prowadzenie. Mimo usilnych prób, jastrzębianom nie udało się wyrównać.

MUKS Napródz Janów - JKH GKS Jastrzębie 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
0:1 - 08:22 - Filip Drzewiecki - Leszek Laszkiewicz, Petr Polodna
1:1 - 29:16 - Łukasz Elżbieciak - Łukasz Kulik
2:1 - 34:47 - Łukasz Podsiadło - Łukasz Elżbieciak, Łukasz Kulik (5/4)
2:2 - 38:07 - Petr Polodna - Leszek Laszkiewicz, Michal Plichta
3:2 - 51:01 - Patryk Kogut (5/3)

MUKS Naprzód Janów: M. Elżbieciak (Niemczyk) - Działo, Kurz, Stachura, Jakubik, Sękowski - Vrana, Klementyev, Kogut, Frączek, Gryc - Podsiadło, Kulik, Bernat, Piper, Ł. Elżbieciak - Sarna, Rasikoń, Radwan, Podsiedlik, Zielosko.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Bryk, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Drzewiecki - Němeček, Protivný, Urbanowicz, Steber, Danieluk - Aleksyuk, Górny, Kulas, Bondariev, R. Nalewajka - Pastryk, Kantor, Marzec, Plichta, Świerski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość24.11.2014 17:06

Oj wy kaleki JKH przegrać z Janowem śmiechu nie róbcie.

aja24.11.2014 16:58

Brak słów...