Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
24 listopada 2014

Pijany pod kołami samochodu. Miał 3 promile

Pijany pod kołami samochodu. Miał 3 promile
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W miniony piątek na ulicy Górniczej doszło do wypadku z udziałem pieszego. Pijany mężczyzna trafił wtargnął pod nadjeżdżający samochód. Pieszy trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci, 33-latek idąc ulicą wtargnął pod koła prawidłowo jadącego fiata punto. W wyniku potrącenia pijany 33-latek trafił do szpitala z obrażeniami głowy. Badanie alkomatem wykryło u niego aż 3 promile alkoholu.

37-letni wodzisławianin kierujący samochodem był trzeźwy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!