Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 listopada 2014

Dwa szpitale otrzymają sprzęt od Urzędu Miasta

Dwa szpitale otrzymają sprzęt od Urzędu Miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Szpital Wojewódzki i Szpital Rehabilitacyjny otrzymają nowa urządzenia medyczne. Zostaną one zakupione ze środków budżetu miasta. Oficjalne ich przekazanie odbędzie się pod koniec listopada.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzyma w bezpłatne użytkowanie komputerowy tonometr bezkontaktowy. Oprócz tego w zestawie dostanie stolik elektryczny, dwie sztuki wyświetlaczy optotypów i dwie sztuki wiertarek do usuwania rdzy z rogówki. Sprzęt trafi na Oddział Okulistyczny. Koszt urządzeń to 37 tys. zł.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Dzieci przy ul. Kościuszki wzbogaci się o zestaw urządzeń do rehabilitacji - rowery treningowe (dwie sztuki), krzesło obrotowe (dwie sztuki) oraz lampę terapeutyczną Sollux (1 sztuka oraz dwie sztuki promienników). Koszt urządzeń to prawie 10 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do autora tekstu25.11.2014 20:25

Na ul. Kościuszki nie ma takiego szpitala.!!!!!!

wstyd25.11.2014 19:44

Janecki nie ma już czego otwierać, nie ma gdzie przecinać wstęg to teraz zaczął kupować sprzęt. Szkoda że to wszystko robił w listopadzie, a nie całą kadencję.

Cyklista25.11.2014 13:26

Kampania