Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
25 listopada 2014

Dwa szpitale otrzymają sprzęt od Urzędu Miasta

Dwa szpitale otrzymają sprzęt od Urzędu Miasta
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Szpital Wojewódzki i Szpital Rehabilitacyjny otrzymają nowa urządzenia medyczne. Zostaną one zakupione ze środków budżetu miasta. Oficjalne ich przekazanie odbędzie się pod koniec listopada.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 2 otrzyma w bezpłatne użytkowanie komputerowy tonometr bezkontaktowy. Oprócz tego w zestawie dostanie stolik elektryczny, dwie sztuki wyświetlaczy optotypów i dwie sztuki wiertarek do usuwania rdzy z rogówki. Sprzęt trafi na Oddział Okulistyczny. Koszt urządzeń to 37 tys. zł.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny dla Dzieci przy ul. Kościuszki wzbogaci się o zestaw urządzeń do rehabilitacji - rowery treningowe (dwie sztuki), krzesło obrotowe (dwie sztuki) oraz lampę terapeutyczną Sollux (1 sztuka oraz dwie sztuki promienników). Koszt urządzeń to prawie 10 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
do autora tekstu25.11.2014 20:25

Na ul. Kościuszki nie ma takiego szpitala.!!!!!!

wstyd25.11.2014 19:44

Janecki nie ma już czego otwierać, nie ma gdzie przecinać wstęg to teraz zaczął kupować sprzęt. Szkoda że to wszystko robił w listopadzie, a nie całą kadencję.

Cyklista25.11.2014 13:26

Kampania