Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
25 listopada 2014

12 zarzutów dla 19-latka za włamania i kradzieże

12 zarzutów dla 19-latka za włamania i kradzieże
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwanaście zarzutów kradzieży z włamaniem usłyszał 19-latek, zatrzymany przez policjantów w miniony piątek. Jastrzębianin włamywał się m.in. do altanek działkowych. W więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

Niedawno informowaliśmy o 19-latku zatrzymanym przez policjanta po służbie. Nastolatkowi postawiono już zarzuty - łącznie dwanaście. Jastrzębianin ma na swoim koncie niszczenie mienia, kradzieże i włamania.

- 19-latek odpowiedzialny jest za 12 włamań, z których 9 dopuścił się w tym roku. W zainteresowaniu nastolatka było wszystko to, co przedstawiało jakąkolwiek wartość i nadawało się do sprzedaży - informuje policja.

Jastrzębianin trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa karę za wcześniejsze kradzieże. Niewykluczone, że spędzi tam więcej czasu bo za wszystkie kradzieże z włamaniem grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Negativ26.11.2014 10:11

I kolejny złodziej będzie siedział na nasz koszt. Tacy powinni zarabiać w więzieniu na siebie. Niech sami wymyślą sposób na zarabianie. Jak nie, to woda i zimna cela.