Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
Poseł Gadowski Sprawozdanie
25 listopada 2014

12 zarzutów dla 19-latka za włamania i kradzieże

12 zarzutów dla 19-latka za włamania i kradzieże
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Dwanaście zarzutów kradzieży z włamaniem usłyszał 19-latek, zatrzymany przez policjantów w miniony piątek. Jastrzębianin włamywał się m.in. do altanek działkowych. W więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

Niedawno informowaliśmy o 19-latku zatrzymanym przez policjanta po służbie. Nastolatkowi postawiono już zarzuty - łącznie dwanaście. Jastrzębianin ma na swoim koncie niszczenie mienia, kradzieże i włamania.

- 19-latek odpowiedzialny jest za 12 włamań, z których 9 dopuścił się w tym roku. W zainteresowaniu nastolatka było wszystko to, co przedstawiało jakąkolwiek wartość i nadawało się do sprzedaży - informuje policja.

Jastrzębianin trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa karę za wcześniejsze kradzieże. Niewykluczone, że spędzi tam więcej czasu bo za wszystkie kradzieże z włamaniem grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Negativ26.11.2014 10:11

I kolejny złodziej będzie siedział na nasz koszt. Tacy powinni zarabiać w więzieniu na siebie. Niech sami wymyślą sposób na zarabianie. Jak nie, to woda i zimna cela.