Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 listopada 2014

Na środku drogi rowerowej stoi... słup

  • Na środku drogi rowerowej stoi... słup
  • Na środku drogi rowerowej stoi... słup
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Nie tak dawno temu na przystankach autobusowych montowane były elektroniczne tablice rozkładu jazdy. Jeden ze słupów takiej tablicy stanął na środku drogi rowerowej. I to tuż przy Urzędzie Miasta.

Mieszkańcy szybko zareagowali na dziwne umiejscowienie słupa. Internauci zgodnie twierdzili, że środek drogi rowerowej nie jest dobrym miejscem.

Za montaż słupów i tablic odpowiada Międzygminny Związek Komunikacyjny i to on odpowiedzialny jest za wybieranie miejsc, na których staną tablice elektroniczne. Urząd Miasta tłumaczy, że lokacje nie były z nimi uzgadniane.

- W związku z licznymi monitami o nieprawidłowym zlokalizowaniu wysięgnika - montaż na trasie ścieżki rowerowej - Urząd Miasta wezwał MZK do jego natychmiastowego przesunięcia. Zagraża to bowiem bezpieczeństwu rowerzystów - informuje Urząd Miasta.

Po zamontowaniu wszystkich tablic przeprowadzony zostanie przegląd terenu, który ma na celu wyłapanie ewentualnych podobnych przypadków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy Sprawdź czy dojedziesz do szkoły, pracy

MZK wypowiada umowę firmie Warbus MZK wypowiada umowę firmie Warbus

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (65)
Gość29.11.2014 13:22

Z tego co widziałem od kilku dni słup stoi w innym miejscu - poza ścieżką rowerową
http://imageshack.com/a/img540/9100/yaSMlU.jpg 

Adam30.11.2014 21:00

Prezydent taki beznadziejny fachowiec i ci jego pupile też nic nie kumają!!!! Zamiast patrzeć roboty to wszyscy usłużni, w tym związkowcy, prawią durne komplementy Janeckiemu i jego kolesiom! Czasami człowiek dostaje odruch wymioty z ich głupoty. Jak mozna być takim niekumatym? Oni rosną w chwale, a ci poddani kompromitują się publicznie!!! NAJWYŻSZY CZAS NAA ZMIANĘ PREZZYDENTA!!!! N I E D LA J A N E C K I E G O !!!! T A K D L A P A N I H E T M A N!!!!

kalafior28.11.2014 23:23

CO SIĘ DZIWICIE! OKOŁO 120 OSÓB TO PRACOWNICY W PODESZŁYM WIEKU Z UPRAWNIENIAMI EMERYTALNYMI!!! W tym około 50 osób pobiera bardzo wysokie emerytury - OD OKOŁO 6. LAT i DŁUŻEJ - i jednoczesnie bardzo wysokie wynagrodzenia z urzędu miasta! ŻYĆ NIE UMIERAĆ! Przy takich wielkich dochodach i w takich warunkach PRACOWAĆ MOŻNA DO OKOŁO 75 LAT ŻYCIA!!!! Należy naddmienić, że ludzie młodzi i wykształceni nie mają pracy, A W URZĘDZIE TAKA ROZPUSTA ORAZ BUTA, AROGANCJA I OLEWAJSTWO KLIENTÓW!!!! Janecki i kolesie olewają to wszystko!!!!!

Anna 28.11.2014 19:45

Fajne zdjęcie a w tle plakat maryjana. He ,He ,He !!
Symbol nieudolności i niekompetencji !!

Gość28.11.2014 7:22

Czytajcie ze zrozumieniem. Odpowiedzialne jest MZK. Słup postawili bez uzgodnień z UM. A poza tym ten co fizycznie to stawiał to też w ogóle nie myślał.

petent27.11.2014 21:57

Nie, nie wszyscy urzędnicy są be. Ciekawe, że na niższych stanowiskach częściej się spotyka życzliwość i fachowość.

Agata27.11.2014 21:32

Może nie uogólniajmy....? Wszyscy pracownicy UM to pseudofachowcy? pociotki? To tak jakbym napisała, że wszyscy górnicy to chlejusy, bo przecież widzi się takich po szychcie przy budkach z piwem...? Moja mama od 20 lat, bez żadnych znajomości i rodzinnych koneksji pracuje w urzędzie i stara się jak może pomagać ludziom w tematach, które akurat jej dotyczą i w których jest specjalistą...ciekawe jak się czuje czytając jakim jest pseudofachowcem i odpadkiem..... zastanówcie się czasem co piszecie...bo ręce opadają po prostu jak się to czyta

Pokaż wszystkie opinie (65)