Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
25 listopada 2014

Na środku drogi rowerowej stoi... słup

  • Na środku drogi rowerowej stoi... słup
  • Na środku drogi rowerowej stoi... słup
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Nie tak dawno temu na przystankach autobusowych montowane były elektroniczne tablice rozkładu jazdy. Jeden ze słupów takiej tablicy stanął na środku drogi rowerowej. I to tuż przy Urzędzie Miasta.

Mieszkańcy szybko zareagowali na dziwne umiejscowienie słupa. Internauci zgodnie twierdzili, że środek drogi rowerowej nie jest dobrym miejscem.

Za montaż słupów i tablic odpowiada Międzygminny Związek Komunikacyjny i to on odpowiedzialny jest za wybieranie miejsc, na których staną tablice elektroniczne. Urząd Miasta tłumaczy, że lokacje nie były z nimi uzgadniane.

- W związku z licznymi monitami o nieprawidłowym zlokalizowaniu wysięgnika - montaż na trasie ścieżki rowerowej - Urząd Miasta wezwał MZK do jego natychmiastowego przesunięcia. Zagraża to bowiem bezpieczeństwu rowerzystów - informuje Urząd Miasta.

Po zamontowaniu wszystkich tablic przeprowadzony zostanie przegląd terenu, który ma na celu wyłapanie ewentualnych podobnych przypadków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

11 i 12 listopada autobusy jeżdżą jak w niedzielę 11 i 12 listopada autobusy jeżdżą jak w niedzielę

W piątek będzie mniej kursów autobusowych W piątek będzie mniej kursów autobusowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (65)
Gość29.11.2014 13:22

Z tego co widziałem od kilku dni słup stoi w innym miejscu - poza ścieżką rowerową
http://imageshack.com/a/img540/9100/yaSMlU.jpg 

Adam30.11.2014 21:00

Prezydent taki beznadziejny fachowiec i ci jego pupile też nic nie kumają!!!! Zamiast patrzeć roboty to wszyscy usłużni, w tym związkowcy, prawią durne komplementy Janeckiemu i jego kolesiom! Czasami człowiek dostaje odruch wymioty z ich głupoty. Jak mozna być takim niekumatym? Oni rosną w chwale, a ci poddani kompromitują się publicznie!!! NAJWYŻSZY CZAS NAA ZMIANĘ PREZZYDENTA!!!! N I E D LA J A N E C K I E G O !!!! T A K D L A P A N I H E T M A N!!!!

kalafior28.11.2014 23:23

CO SIĘ DZIWICIE! OKOŁO 120 OSÓB TO PRACOWNICY W PODESZŁYM WIEKU Z UPRAWNIENIAMI EMERYTALNYMI!!! W tym około 50 osób pobiera bardzo wysokie emerytury - OD OKOŁO 6. LAT i DŁUŻEJ - i jednoczesnie bardzo wysokie wynagrodzenia z urzędu miasta! ŻYĆ NIE UMIERAĆ! Przy takich wielkich dochodach i w takich warunkach PRACOWAĆ MOŻNA DO OKOŁO 75 LAT ŻYCIA!!!! Należy naddmienić, że ludzie młodzi i wykształceni nie mają pracy, A W URZĘDZIE TAKA ROZPUSTA ORAZ BUTA, AROGANCJA I OLEWAJSTWO KLIENTÓW!!!! Janecki i kolesie olewają to wszystko!!!!!

Anna 28.11.2014 19:45

Fajne zdjęcie a w tle plakat maryjana. He ,He ,He !!
Symbol nieudolności i niekompetencji !!

Gość28.11.2014 7:22

Czytajcie ze zrozumieniem. Odpowiedzialne jest MZK. Słup postawili bez uzgodnień z UM. A poza tym ten co fizycznie to stawiał to też w ogóle nie myślał.

petent27.11.2014 21:57

Nie, nie wszyscy urzędnicy są be. Ciekawe, że na niższych stanowiskach częściej się spotyka życzliwość i fachowość.

Agata27.11.2014 21:32

Może nie uogólniajmy....? Wszyscy pracownicy UM to pseudofachowcy? pociotki? To tak jakbym napisała, że wszyscy górnicy to chlejusy, bo przecież widzi się takich po szychcie przy budkach z piwem...? Moja mama od 20 lat, bez żadnych znajomości i rodzinnych koneksji pracuje w urzędzie i stara się jak może pomagać ludziom w tematach, które akurat jej dotyczą i w których jest specjalistą...ciekawe jak się czuje czytając jakim jest pseudofachowcem i odpadkiem..... zastanówcie się czasem co piszecie...bo ręce opadają po prostu jak się to czyta

Pokaż wszystkie opinie (65)