Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
26 listopada 2014

Jechał autem mając 2,5 promila alkoholu

Już stracił prawo jazdy 49-latek, który 25 listopada prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Jastrzębianin został zatrzymany w centrum miasta. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia.

We wtorek po godzinie 17:00 na ulicy Piłsudskiego, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymani kierowcę golfa do kontroli. O podejrzanym kierowcy dyżurnego policji zawiadomił mieszkaniec.

- Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. 49-latka poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Alkomat wykazał u niego 2,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niemowlę leżało na trawie. Rodzice byli pijani Niemowlę leżało na trawie. Rodzice byli pijani

Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego Mundurowi wyważyli drzwi, aby ratować niepełnosprawnego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
SJZ6726.11.2014 19:09

"SS"; "ecik"; "Gość"-jak wy sobie ptasie móżdżki wyobrażacie?, że za każdym autem będzie jechał radiowóz i pilnował kiedy nachlany"ecik" wsiądzie za kierownicę?. Jechał gość za tym "ożartym", zobaczył co wyczynia i go na światłach spacyfikował, wcześniej zawiadomił policję. Styl waszych wypowiedzi świadczy o waszym IQ(a pewnie i o wieku). Pryszcze wycisnąć, lekcje odrobić i spadać spać!
Ps.-@ecik, ormowiec to cię chyba zrobił.

ADam26.11.2014 17:59

Ecik ty idioto chyba ty kierowałeś tym golfem!

ADam26.11.2014 16:45

Ecik widzę ze lubisz chyba takze w takim stanie jeździć ,rozpędź sie a ściana sama cię znajdzie

ecik26.11.2014 15:50

gdyby nie ormo-wiec policja nigdy by go nie namierzyła!!!

Ss26.11.2014 14:45

Ha ha policja chyba jeszcze niczego sama nie wykryła a js byłem tego świadkiem

Gość26.11.2014 14:26

Co?! Policjanci zatrzymali?? Wszyscy, którzy w tym czasie przejażdżali tamtędy widzieli, że zatrzymał go kierowca innego auta- mieszkaniec J-bia i wezwał policję! Niech policja nie przypisuje sobie cudzych zasług i przynajmniej nagłaśnia obywatelską postawę, skoro nie umie sama zadziałać. Wstyd!!