Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 listopada 2014

Jechał autem mając 2,5 promila alkoholu

Już stracił prawo jazdy 49-latek, który 25 listopada prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Jastrzębianin został zatrzymany w centrum miasta. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu 2 lata więzienia.

We wtorek po godzinie 17:00 na ulicy Piłsudskiego, policjanci zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymani kierowcę golfa do kontroli. O podejrzanym kierowcy dyżurnego policji zawiadomił mieszkaniec.

- Podejrzenia policjantów okazały się słuszne. 49-latka poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Alkomat wykazał u niego 2,5 promila - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
SJZ6726.11.2014 19:09

"SS"; "ecik"; "Gość"-jak wy sobie ptasie móżdżki wyobrażacie?, że za każdym autem będzie jechał radiowóz i pilnował kiedy nachlany"ecik" wsiądzie za kierownicę?. Jechał gość za tym "ożartym", zobaczył co wyczynia i go na światłach spacyfikował, wcześniej zawiadomił policję. Styl waszych wypowiedzi świadczy o waszym IQ(a pewnie i o wieku). Pryszcze wycisnąć, lekcje odrobić i spadać spać!
Ps.-@ecik, ormowiec to cię chyba zrobił.

ADam26.11.2014 17:59

Ecik ty idioto chyba ty kierowałeś tym golfem!

ADam26.11.2014 16:45

Ecik widzę ze lubisz chyba takze w takim stanie jeździć ,rozpędź sie a ściana sama cię znajdzie

ecik26.11.2014 15:50

gdyby nie ormo-wiec policja nigdy by go nie namierzyła!!!

Ss26.11.2014 14:45

Ha ha policja chyba jeszcze niczego sama nie wykryła a js byłem tego świadkiem

Gość26.11.2014 14:26

Co?! Policjanci zatrzymali?? Wszyscy, którzy w tym czasie przejażdżali tamtędy widzieli, że zatrzymał go kierowca innego auta- mieszkaniec J-bia i wezwał policję! Niech policja nie przypisuje sobie cudzych zasług i przynajmniej nagłaśnia obywatelską postawę, skoro nie umie sama zadziałać. Wstyd!!