Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
27 listopada 2014

13-latka próbowała wynieść ze sklepu alkohol

13-latka próbowała wynieść ze sklepu alkohol
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

26 listopada w jednym z marketów na terenie Jastrzębia-Zdroju doszło do kradzieży. 13-latka została przyłapana na kradzieży alkoholu.

W środę po południu policjanci zostali wezwani do jednego z jastrzębskich marketów. 13-latka oprócz dwóch piw i butelki wódki próbowała wynieść napoje energetyzujące. Jastrzębianka trafiła do komendy skąd została przekazana pod opiekę rodziców. Teraz jej los leży w rękach sądu rodzinnego.

- Niejednokrotnie  zdarza się, że dzieci kradną nie tyle z potrzeby posiadania danej rzeczy, co z chęci zaimponowania rówieśnikom, poczucia adrenaliny, czy po prostu ze zwykłej ciekawości - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość27.11.2014 19:04

rodzice dumni? mając tyle lat co ona alkohol, sex, papierosy nie interesowały mnie, ba nawet telefonu komórkowego nie miałem, a było to raptem 10 lat temu. Za złe zachowanie, czy pyskowanie dostawałem lanie lub kary. Teraz to rzadko który rodzic wie, co robi jego dziecko po szkole.

Gienek_z_Tauzena27.11.2014 14:57

Kasy ni ma a pić się chce.