Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 listopada 2014

Anna Hetman: "Ilość plotek sięgnęła zenitu"

Anna Hetman: "Ilość plotek sięgnęła zenitu"

Anna Hetman, ubiegająca się w II turze o stanowisko prezydenta miasta, wydała oświadczenie, w którym zaprzecza pojawiającym się plotkom na jej temat.

Kandydatka na prezydenta pisze, że w ostatnim czasie zwiększyła się ilość rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji na jej temat. Jednocześnie przypomina, że 4 lata temu, gdy w II turze Alina Chojecka walczyła o fotel prezydenta z Marianem Janeckim, pojawiały się również podobne informacje.

- To oznacza, że ta sama ekipa walczy tą samą bronią. To oznacza, że w kampanii nie przebiera się w słowach, że można manipulować ludźmi używając kłamstw - wyjaśnia Hetman.

Jak pisze Anna Hetman, codziennie odbiera kilkanaście maili odnoście zapytań w sprawie likwidacji czy łączenia szkół, zwolnień w szkołach i urzędach oraz prywatyzacji kopalni. W swoim oświadczeniu zaprzeczyła, że takie zdarzenia będą miały miejsce.

- Wszystko to stek kłamstw. Proszę zatem nie wierzyć słowom, które nie mają potwierdzenia, a są wyłącznie elementem negatywnej kampanii sztabu kontrkandydata, choć prowadzonej nieoficjalnie - pisze w oświadczeniu kandydatka na prezydenta.

Zobacz też: Hetman: "Nie będzie zwolnień w UM"

Polub i udostępnij
Czytaj też

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście" Prezydent Hetman: "Bez polityki w mieście"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (58)
Obserwator01.12.2014 10:15

PiS bez złośliwości i szkodzeniu nie czuje się dobrze. A sam nic nie potrafi. Zwolennicy PiS nie mają wyjścia. Muszą popierać "swoją" partię bo reszta to wrogowie, których w planach szefa PiS trzeba niszczyć. Paskudne !

Kazek01.12.2014 2:11

Janecki kupczył pod stołem i nic mu z tego nie wyszło. Zawarłby nawet porozumienie z diałem bele się ostać! Nie do pomyslenia, żeby Matusiak został zastępcą prezydenta. Wielkie brawa za poparcie pani Hetman!

Smuteg30.11.2014 21:00

Panie Sławku, głosowałem na Pana w pierwszej turze wyborów ponieważ Pański program jest najbliższy moim poglądom. Niestety prosząc o poparcie pani Hetman w drugiej turze rozczarował mnie Pan. Osoba (pomimo braku oficjalnego członkostwa w wiadomej partii) opowiada się za 'rozwojem' miasta na kredyt, nie jest godna zarządzać nawet parkingiem strzeżonym na jego obrzeżach.

Z drugiej zaś strony, tegoroczne wybory samorządowe to farsa i jawne plucie obywatelom w twarz. PKW w obecnym stanie nie potrafiłaby przeprowadzić nawet losowania opiekacza do tostów, o rzetelnych, uczciwych wyborach nie ma więc mowy.

Do wszystkich, którzy zaraz wyleją wiadra pomyj w moim kierunku, od razu uprzedzę: Nie popieram p. Janeckiego. Jest on kandydatem prezentującym taką samą wartość jak pani Hetman.

W mieście potrzeba zmian, nie takich jednak jak proponuje wyżej wymieniona.

Pozdrawiam.

Bez pomysłu30.11.2014 21:00

To oświadczenie potwierdza, że kandydatka nie ma żadnego pomysłu na zmiany w mieście, skoro odżegnuje się od koniecznych posunięć i chce utrzymać dotychczasowy stan rzeczy.

r30.11.2014 21:00

te plotki to prawda PO zawsze kłamało

henio30.11.2014 21:00

?Ludzie popierający Hannę Gronkiewicz-Waltz powinni zostać w domu?
Donald Tusk.

Sądzę, że lemingi z Jastrzębia również powinny wziąć tę wskazówkę do serca - w końcu tak rzekło Słońce.

do Sławomir Żmudziński30.11.2014 21:00

My wiemy swoje a p. wie swoje...

Pokaż wszystkie opinie (58)