Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
28 listopada 2014

Chciał iść do więzienia. Do swoich kolegów

Chciał iść do więzienia. Do swoich kolegów
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

40-letni mieszkaniec Jastrzębia tegoroczne święta może spędzić w więzieniu. Tak jak sobie tego życzył. Sam zadzwonił na policję informując, że jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

W czwartek do komendy policji zadzwonił mężczyzna twierdząc, że w mieszkaniu na ulicy Ruchu Oporu znajduje się poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 40-latek.

- Zgłoszenie okazało się nieprawdziwe, a sam 40-latek przyznał, że wymyślił sobie wszystko jako pretekst interwencji. Prawdziwym powodem, dla którego jastrzębianin zadzwonił pod numer alarmowy, była chęć pójścia do więzienia i "spokojnego spędzenia świąt z kolegami" - informuje policja.

Nietrzeźwy mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. Za bezpodstawną interwencję jastrzębianinowi grozi wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności lub areszt.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Do zmęczona01.12.2014 10:10

Proszę odpocząć gdzieś w "normalnym kraju". Takim może być Egipt gdy się patrzy na niego z hotelu. Polska jest jeszcze w miarę dobrym krajem. Ale trzeba w nim być obywatelem uczestniczącym w decydowaniu o naszych losach, zamiast czekania aż będzie dobrze.

do 29.11.2014 12:08 i 29.11.2014 12:0629.11.2014 21:59

Co ty sobą reprezentujesz poza agresją? Wielkie zero. Sądząc po postach nie posiadasz ani grama inteligencji

Gość29.11.2014 12:08

Do zmęczona. W psychiatryku to tam dobiero spotkasz normalnych ha,ha, chyba samych idiotów .

Gość29.11.2014 12:06

I kolejny przygłup zlapany, i dobrze, bo za dużo ich jest u nas :) A tam w więzieniu mu sie nudzić nie bedzie.

walczący29.11.2014 9:52

Polska nie jest dzikim krajem. Ale ta się wydaje tym, którzy nigdzie nie byli, nic nie widzieli z nim nie rozmawiali. Swoją wiedzą nabyli oglądając głupawe filmy. Czują się światowcami bo piją piwo zagraniczne i prowadzą przy tym bełkotliwe niczego nie dające dyskusje o d... Maryni.

asd28.11.2014 21:17

i w pierdlu tv poogląda za darmo bo w szpitalu trzeba płacić !

zmęczona28.11.2014 18:29

Do Walczącego:Ktoś kiedyś powiedział ,,Polska to dziki kraj,, zgadzam się z nim .Czasami sama mam ochotę na pobyt ,ale w psychiatryku może tam spotkam normalnych ludzi :)

Pokaż wszystkie opinie (10)